Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy ds. gospodarki wodnej i budownictwa

WÓJT GMINY OLSZANKA

OR.2110.1.2022

Ogłoszenie o wolnym stanowisku urzędniczym oraz naborze kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze

Wójt Gminy Olszanka

informuje  o wolnym stanowisku  urzędniczym oraz ogłasza nabór kandydatów na wolne stanowisko urzędnicze:

Stanowisko pracy  ds. Gospodarki  Wodnej i Budownictwa w Referacie Inwestycji, Rolnictwa i Ochrony Środowiska

  1. Nazwa i adres jednostki:
    Urząd   Gminy Olszanka
    Olszanka  16
    49-332 Olszanka
  2. Określenie  stanowiska:
    Stanowisko  pracy  ds. Gospodarki  Wodnej i Budownictwa   - 1 etat
  3. Wymagania  niezbędne:
    Kandydatem na  stanowisko  urzędnicze   może być  osoba, która:
    1. jest obywatelem  polskim;
    2. ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych;
    3. posiada kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania  pracy na tym stanowisku tj.:
      1. Co najmniej  wykształcenie   średnie stosownie do opisu stanowiska.
      2. Co  najmniej  2-letni  staż  pracy;
    4. nie była  skazana  prawomocnym wyrokiem sądu  za umyślne  przestępstwo ścigane z oskarżenia  publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe
    5. cieszy się nieposzlakowaną  opinią;
  4. Wymagania dodatkowe:
    1. znajomość  zagadnień z zakresu  ustaw: Prawo  wodne, Prawo  budowlane,
      Prawo  geodezyjne i kartograficzne,  o samorządzie  gminnym, o  pracownikach samorządowych,  Kodeksu postępowania administracyjnego; oraz  pozostałych  przepisów  i zagadnień wynikających z  zakresu  zadań  stanowiska pracy;
    2. umiejętność obsługi  komputera  (pakiet  biurowy);
    3. prawo jazdy   kat. B;
    4. dyspozycyjność,  komunikatywność;
    5. znajomość  procesu  inwestycyjno-budowalnego.
  5. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
    1. udział  w  przygotowywaniu   dokumentacji   budowlanej   dla  zadań  inwestycyjnych  i  remontowych;
    2. współdziałanie  w  zakresie  przygotowania, realizacji  oraz  odbioru i rozliczenia   inwestycji   i remontów, oraz  przekazywanie   do  użytkowania,
    3. udział  w  opracowywaniu planów   inwestycyjnych  oraz zadań remontowych
    4. realizacja zadań  gminy wynikających  z  ustawy  o ochronie  przyrody,
    5. realizacja zadań  gminy wynikających  z Prawa wodnego  z zakresu ochrony  przed powodzią  oraz suszą; udział w  rozprawach wodno-prawnych; współdziałanie z Gminną  Spółką Wodną w zakresie utrzymania wód i urządzeń wodnych,
    6. utrzymanie w  należytym  stanie   infrastruktury  technicznej   stanowiącej  własność   gminy,
    7. prowadzenie  ewidencji urządzeń i sieci  infrastruktury wodno-ściekowej
    8. realizacja  zadań  gminy wynikających z  ustawy o ochronie  zabytków  i opiece nad  zabytkami,
    9. prowadzenie  ewidencji  środków  trwałych  (księga  inwentarzowa)
    10. ustalanie   numerów   porządkowych  oraz  prowadzenie  ewidencji numeracji porządkowej nieruchomości, obsługa  aplikacji  TERYT;
    11. prowadzenie  spraw   nazewnictwa  ulic  i placów oraz   nazw  miejscowości,
    12. prowadzenie  spraw  dotyczących   przekazania  nieruchomości w trwały zarząd,
    13. prowadzenie  spraw  związanych z   realizacją  Programu Ochrony Powietrza,
    14. prowadzenie spraw   gospodarki    niskoemisyjnej.
  6. Informacja o warunkach  pracy na danym stanowisku:
    1. praca  w  pełnym wymiarze  czasu  pracy w  podstawowym  systemie czasu pracy
    2. stanowisko  pracy    znajduje się  lokalu biurowym  w budynku administracyjnym Urzędu,
    3. budynek administracyjny  jest  przystosowany  do potrzeb  osób niepełnosprawnych  (z  wyłączeniem  windy);
    4. praca  przy monitorze ekranowym;
    5. praca wymagająca  poruszania się  na terenie  budynku administracyjnego  Urzędu oraz   wyjazdu  służbowego;
    6. praca  w  zespole   pracowników;
    7. bezpośrednia  obsługa  interesantów.
  7. W miesiącu poprzedzającym  datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik  zatrudnienia  osób  niepełnosprawnych  w jednostce,  w rozumieniu   przepisów  o rehabilitacji zawodowej i społecznej  oraz zatrudnianiu osób   niepełnosprawnych,  jest  wyższy  niż    6%.   Przepis   art.  13a  ust.2  ustawy  o  pracownikach samorządowych  nie dotyczy   naboru  na  podstawie  niniejszego  ogłoszenia.
  8. Wymagane dokumenty:
    1. list motywacyjny;
    2. CV z dokładnym  opisem  przebiegu  pracy zawodowej;
    3. oświadczenie o  posiadaniu obywatelstwa polskiego;
    4. kwestionariusz  osobowy dla osoby  ubiegającej się o zatrudnienie  według  wzoru   określonego w  załączniku nr 6 do regulaminu (do  pobrania:  https://samorzad.gov.pl/web/gmina-olszanka/regulamin-naboru-na-wolne-stanowiska-urzednicze-oraz-kwestionariusz-osobowy
    5. kopie  świadectw pracy  (poświadczone  przez  kandydata za zgodność z  oryginałem) lub zaświadczenie o  zatrudnieniu – w  przypadku, gdy  kandydat   jest zatrudniony  u innego  pracodawcy;
    6. kopie dokumentów  potwierdzających  posiadane  wykształcenie  i  kwalifikacje   zawodowe  (poświadczone   przez  kandydata  za zgodność z  oryginałem);
    7. oświadczenie, że kandydat  ma pełną   zdolność do czynności prawnych, oraz że korzysta  z pełni praw  publicznych;
    8. oświadczenie, że kandydat  nie był skazany  prawomocnym  wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane  z oskarżenia  publicznego  lub umyślne  przestępstwo skarbowe;
    9. inne dokumenty  o posiadanych  kwalifikacjach  i umiejętnościach;
    10. oświadczenie  kandydata  ubiegającego się o zatrudnienie  w Urzędzie  Gminy Olszanka  dotyczące   przetwarzania  danych  osobowych  wraz  z klauzulą  informacyjną   RODO według wzoru  określonego w  załączniku nr 5 do regulaminu  (do  pobrania: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-olszanka/regulamin-naboru-na-wolne-stanowiska-urzednicze-oraz-kwestionariusz-osobowy)
      (ww. dokumenty i oświadczenia   wymagają  odręcznego  podpisu   kandydata).
    11. Termin i miejsce składania dokumentów:
      Oferty zawierające wymagane dokumenty należy składać w  zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem:
      „Nabór  na  wolne  stanowisko   ds. Gospodarki  Wodnej i  Budownictwa ”,  w terminie   do dnia   21  czerwca   2022 r.   do  godz. 15.00,  osobiście – w Sekretariacie Urzędu Gminy Olszanka (pok. Nr 6), lub  pocztą  na  adres:
      Urząd Gminy Olszanka
      Olszanka nr 16

Oferty, które wpłyną  do Urzędu po wyznaczonym wyżej  terminie, nie będą rozpatrywane.  O zachowaniu  terminu  decyduje data wpływu do Urzędu.

Z Regulaminem  naboru można zapoznać się w Urzędzie Gminy Olszanka  (pok.nr 6)  oraz na stronie  internetowej  Biuletynu  Informacji Publicznej  Urzędu Gminy Olszanka: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-olszanka/regulamin-naboru-na-wolne-stanowiska-urzednicze-oraz-kwestionariusz-osobowy

O dopuszczeniu do dalszego postępowania  kwalifikacyjnego  oraz o terminie i  miejscu jego przeprowadzenia kandydaci zostaną  powiadomieni indywidualnie.

Informację o wyniku naboru  upowszechnia  się niezwłocznie  po przeprowadzonym  naborze  przez umieszczenie  na  tablicy informacyjnej  w  Urzędzie  Gminy Olszanka  oraz  opublikowanie w  Biuletynie  Informacji Publicznej.

Olszanka,  dnia   2  czerwca 2022 r.

/-/  Aneta Rabczewska

Materiały

Ogłoszenie​_o​_naborze​_na​_stanowisko​_pracy​_ds​_gospodarki​_wodnej​_i​_budownictwa.doc 0.05MB
Informacja o kandydatach na stanowisko ds. Gospodarki Wodnej i Budownictwa
Informacja​_​_o​_​_kandydatach​_​_​_na​_​_stanowisko​_​_​_ds​_​_Gospodarki​_​_Wodnej​_i​_​_Budownictwa.doc 0.03MB
Informacja o wyniku naboru na stanowisko ds. Gospodarki Wodnej i Budownictwa
Informacja​_o​_wyniku​_naboru​_na​_​_stanowisko​_​_​_ds​_Gospodarki​_​_Wodnej​_i​_Budownictwa.doc 0.02MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
02.06.2022 18:28 Rafał Bandrowski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Barbara Sulima
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy ds. gospodarki wodnej i budownictwa 3.0 24.06.2022 12:49 Rafał Bandrowski
Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy ds. gospodarki wodnej i budownictwa 2.0 24.06.2022 10:22 Rafał Bandrowski
Ogłoszenie o naborze na stanowisko pracy ds. gospodarki wodnej i budownictwa 1.0 02.06.2022 18:28 Rafał Bandrowski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP