W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat nr 2 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzegu w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Michałów

27.03.2023

Kominkat

Komunikat nr 2

Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Brzegu w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi z wodociągu publicznego Michałów

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Brzegu informuje, że w próbkach wody pobranych w ramach kontroli wewnętrznej z wodociągu publicznego Michałów zaopatrującego miejscowości Michałów i Czeska Wieś nie stwierdzono obecność bakterii grupy coli, Escherichia coli i Enterokoków.

Jakość wody pod względem mikrobiologicznym spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi (Dz.U. z 2017 r. poz. 2294).

Woda jest przydatna do spożycia i może być wykorzystywana do celów spożywczych i gospodarczych.

Materiały

Komunikat​_nr​_2
Komunikat​_nr​_2.pdf 0.15MB
Ocena jakosci wody - wodociagowych Michałów
Ocena​_jakosci​_​_wody​_-​_wodociagowych​_Michałów.pdf 0.40MB
{"register":{"columns":[]}}