W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gmina Olszanka przyłącza się do pomocy uchodźcom z Ukrainy

Flaga Ukrainy

Gmina Olszanka przyłącza się do pomocy uchodźcom z Ukrainy. W odpowiedzi na Apel Starosty Powiatu Brzeskiego, zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli, do wszystkich mieszkańców naszej Gminy, którzy chcą pomóc w zakwaterowaniu naszych wschodnich sąsiadów uciekających przed wojną. Tysiące Ukraińców przekraczają granicę Polski i szukają schronienia w różnych częściach kraju. Jeśli posiadasz możliwości lokalowe i chcesz zakwaterować ukraińskie rodziny, napisz maila na adres centrum koordynacyjnego powiatu brzeskiego:
pomocukrainie@brzeg-powiat.pl.

Podaj miejscowość, liczbę osób, które możesz przyjąć i zostaw numer kontaktowy. Pierwsi uchodźcy, którzy uciekają przed wojną są już w drodze do naszego powiatu.

Szczegółowe informacje https://brzeg-powiat.pl/aktualnosci/informacja-dla-ukraincow-przybywajacych-lub-zmierzajacych-na-teren-powiatu-brzeskiego/

 

{"register":{"columns":[]}}