W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ankieta dotycząca zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym na terenie Gminy Olszanka

Ankieta dotycząca zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym na terenie Gminy Olszanka

Zwracamy się do Mieszkańców gminy Olszanka kompostujących bioodpady w przydomowych kompostownikach o wypełnienie załączonej ankiety. Celem ankiety jest oszacowanie ilości bioodpadów zagospodarowanych (wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Olszanka.

Dane zawarte w ankiecie będą wykorzystywane przez Urząd Gminy przy obliczeniu osiągniętego poziomu przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych (art. 3b ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (Dz. U. z 2023 r. poz. 1469 z późn. zm.). Dane dotyczące zagospodarowania bioodpadów przez mieszkańców zostaną uwzględnione przy obliczeniu wskaźników sprawozdawczych.


Ankieta skierowana jest do osób, które korzystają z ulgi dla posiadaczy kompostowników przydomowych, w których kompostują bioodpady. Do udziału zachęcamy również pozostałych właścicieli nieruchomości kompostujących bioodpady.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć osobiście lub pocztą tradycyjną do Urzędu Gminy Olszanka, Olszanka 16, 49-332 Olszanka lub wysłać na adres e–mail: ug@olszanka.pl w terminie do 29 lutego 2024 r.

Dodatkowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu tel. 77 412 96 83 wew. 112 lub za pośrednictwem odpady@olszanka.pl

Druk ankiety można pobrać poniżej  lub w  budynku Urzędu Gminy Olszanka.

 

Materiały

ANKIETA dotycząca zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym
ANKIETA​_dotycząca​_zagospodarowania​_bioodpadów​_w​_kompostowniku​_przydomowym.docx 0.02MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.01.2024 12:13 Piotr Forysiak
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Patrycja Borkowska
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Ankieta dotycząca zagospodarowania bioodpadów w kompostowniku przydomowym na terenie Gminy Olszanka 1.0 09.01.2024 12:13 Piotr Forysiak

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}