W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Strategia rozwoju gminy

List Wójta do mieszkańców Gminy Łęczyce

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Gminy Łęczyce!

Zwracam się z prośbą o wypełnienie ankiety w celu przygotowania Strategii Rozwoju Gminy Łęczyce w latach 2021-2030. Bardzo prosimy Państwa o zastanowienie się i udzielenie odpowiedzi na zawarte w niej pytania.

Wyniki ankietyzacji będą wykorzystane w procesie formułowania celów rozwoju i wyboru obszarów priorytetowych.

Zależy nam, aby mieszkańcy skorzystali z szansy i okazji wypowiedzenia się w tak ważnych zagadnieniach, jakimi są kierunki rozwoju i przedsięwzięcia realizowane na terenie Gminy, służące całemu społeczeństwu. Chcielibyśmy, aby dokumenty planistyczne, tj.: Strategia Rozwoju Gminy były naszym wspólnym dziełem, w którym każdy mieszkaniec ma swój udział i w którym odnajduje swoje potrzeby, a założone cele systematycznie i skutecznie realizowane będą w perspektywie najbliższych lat.

Ankietę można pobrać klikając na poniższy link:

https://docs.google.com/forms/d/1xGGV8NvTfaJIV5YkwKvTqaZWxTlaTXsdzYGM2FpgJO4

Wypełnioną ankietę prosimy składać Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Gminy Łęczyce (sekretariat) parter lub przekazać w wersji elektronicznej

Materiały

Uchwała nr XLVIII/45/2014 Rady Gminy Łęczyce z dnia 26 czerwca 2014 roku w sprawie przyjęcia Strategii Rozwoju Gminy Łęczyce na lata 2014-2020.
Uchwała​_nr​_XLVIII452014.pdf 0.62MB