W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nagroda w konkursie „Regiony KMO” dla ŚCDN

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach otrzymało dofinansowanie w konkursie na najlepsze inicjatywy wzmacniające i rozwijające społeczność Klubów Młodego Odkrywcy w Polsce. Fundatorami nagrody są Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności i Centrum Nauki Kopernik.

Nagroda w konkursie

Ogłaszany corocznie konkurs „Regiony KMO” ma na celu wsparcie działań na rzecz rozwoju i wzmocnienia sieci KMO, a także promocji modelu Klubów Młodego Odkrywcy wśród nauczycieli, edukatorów i pasjonatów nauki.

Konkurs był skierowany do partnerów regionalnych Centrum Nauki Kopernik w zakresie programu Klub Młodego Odkrywcy. Udział w konkursie był możliwy, dzięki podpisanemu w czerwcu 2023 r. Porozumieniu między Świętokrzyskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach i Centrum Nauki Kopernik w Warszawie w zakresie realizacji programu Klub Młodego Odkrywcy w regionie świętokrzyskim.

Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach otrzymało nagrodę finansową w wysokości 7 500 zł.

Fundusze zostaną przeznaczone na działania promujące program Klub Młodego Odkrywcy w regionie świętokrzyskim.

Najbliższym wydarzeniem promującym program KMO będzie Świętokrzyskie Forum Młodych Odkrywców w dniu 24 kwietnia 2024 r.

Współorganizatorem Forum będzie Wydział Nauk Ścisłych i Przyrodniczych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Zapraszamy opiekunów KMO z regionu świętokrzyskiego do zaprezentowania swoich Klubów podczas Forum.

Kontakt do koordynatora: Małgorzata Grzegorczyk, e-mail: malgorzata.grzegorczyk@scdn.pl

{"register":{"columns":[]}}