W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konferencja „Nowoczesne trendy doradztwa zawodowego. Rolniczy zawód przyszłości”

ŚCDN w Kielcach oraz Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ziemi Sandomierskiej w Sandomierzu-Mokoszynie zapraszają na konferencję skierowaną do doradców zawodowych, wychowawców klas, nauczycieli i kadry zarządzającej.

Baner informacyjny z logotypami organizatorów i patronatów

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na inspirujące wydarzenie poświęcone nowoczesnym trendom w doradztwie zawodowym oraz prezentację możliwości kształcenia w zawodach rolniczych wpisujących się w budowanie zrównoważonego środowiska.

W dzisiejszych czasach, szybkie zmiany na rynku pracy wymagają nowatorskich podejść do doradztwa zawodowego. Dlatego też, chcemy serdecznie zaprosić Państwa do udziału w naszym wydarzeniu, które pozwoli zgłębić najnowsze trendy i narzędzia, które pomogą w efektywnym wspieraniu jednostek w ich rozwoju zawodowym.

Wydarzenie odbędzie się 7 marca 2024 r. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w w Sandomierzu-Mokoszynie.  

Program konferencji

10.00

Otwarcie konferencji

10.15

Wokół trendów w nowoczesnym doradztwie zawodowym. Sposób na kompetencje przyszłości – szkolne projekty STEAM jako metoda rozwijająca – Małgorzata Grzegorczyk, nauczyciel konsultant ŚCDN w Kielcach

Żyłka przedsiębiorczości a wybór ścieżki kształcenia – Aneta Jaszewska, doradca metodyczny ŚCDN w Kielcach

Jak współpracować ze sztuczną inteligencja w doradztwie zawodowym – Izabela Juszkiewicz, nauczyciel konsultant ŚCDN w Kielcach

11.30

Przerwa kawowa

11.45

Spacer edukacyjny. Kierunki kształcenia i możliwości rozwoju na kierunkach rolniczych

13.30

Podsumowanie i zakończenie konferencji

14.00

Obiad

Zaświadczenie

Zaświadczenie potwierdzające udział w konferencji będzie przygotowane do pobrania na indywidualnym koncie uczestnika w terminie do dwóch tygodni po zakończeniu wydarzenia.

Rejestracja na konferencję dla nauczycieli

Link

 

{"register":{"columns":[]}}