W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Serdecznie zapraszamy do udziału w „Konkursie na kiszkę i babkę ziemniaczaną” oraz najlepszą nalewkę

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursach na kiszkę i babkę ziemniaczaną oraz najlepszą nalewkę organizowanego w ramach „Światowych Mistrzostw w Pieczeniu Babki i Kiszki Ziemniaczanej”, które odbędą 13 sierpnia 2022 r. na Placu Tadeusza Kościuszki w Supraślu”.

babka ziemniaczana

Celem konkursu jest promocja i kultywowanie dziedzictwa kulinarnego i kulturalnego naszego regionu.

W konkursie na kiszkę i babkę zapraszamy do udziału w dwóch kategoriach: „indywidualnej” dla miłośników kuchni oraz w kategorii „duży producent” dla producentów i restauracji.

Do konkursu na najlepszą nalewkę zgłosić można nalewki tworzone w warunkach domowych oraz podawane wyłącznie w lokalach gastronomicznych i agroturystycznych.
Wszystkich chętnych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie do dnia 11 sierpnia 2022 r. e-mailem na adres:

m.korolczuk@st.bialystok.wrotapodlasia.pl lub o złożenie w kancelarii Starostwa Powiatowego w  Białymstoku, ul. Borsucza 2.

Regulaminy poniżej:

Materiały

Regulamin konkursu na najlepszą nalewkę
Regulamin​_konkursu​_na​_najlepszą​_nalewkę.docx 0.06MB
Kat. indywidualna - Regulamin kiszki i babki ziemniaczanej
Kat​_indywidualna​_-​_Regulamin​_kiszki​_i​_babki​_ziemniaczanej.docx 0.06MB
Kat. Duży Producent - Regulamin kiszki i babki ziemniaczanej
Kat​_Duży​_Producent​_-​_Regulamin​_kiszki​_i​_babki​_ziemniaczanej.docx 0.06MB
{"register":{"columns":[]}}