W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ze smakiem w służbie społeczeństwu. Pięć lat reaktywacji Koła Gospodyń Wiejskich w Tymbarku

W minioną sobotę 10 lutego br. odbyła się niezwykła i podniosła uroczystość pięciolecia wznowienia działalności Koła Gospodyń Wiejskich w Tymbarku. Tą wyjątkową uroczystość zaszczycili swoją obecnością znamienici i oficjalni goście, ale jednocześnie i przyjaciele z Wójtem dr Pawłem Ptaszkiem na czele. Zaproszenie tymbarskich gospodyń przyjęli również: Przewodnicząca Rady Gminy Stanisława Urbańska, sekretarz Gminy Dorota Ogórek, sołtys Andrzej Ligas, ksiądz proboszcz dr Jan Banach, Siostry Nazaretanki, s. Janina i s. Regina oraz Prezes Zarządu Gminnego OSP RP Stanisław Przybylski.

TBG Tymbark_1

W pierwszej części spotkania Pani Agnieszka Cebula – Prezes KGW Tymbark, dobry duch koła, która inspiruje, prowadzi, kieruje i zarządza całym tym kulinarnym, kulturalnym i nie tylko przedsięwzięciem, omówiła ważniejsze wydarzenia z całego pięciolecia działalności KGW Tymbark.

W dalszej części podziękowania i życzenia, złożył w imieniu władz gminy Wójt dr Paweł Ptaszek, wręczając piękną płaskorzeźbę z wizerunkiem tymbarskiego rynku. Dalej gratulacje i życzenia złożyła Pani Przewodnicząca oraz Prezes OSP Tymbark Stanisław Przybylski. Na podsumowanie tej odsłony spotkania zapozowano do wspólnej historycznej fotografii oraz skosztowano okolicznościowego tortu.

Tak, więc stało się za dość maksymie: ze smakiem w służbie tymbarskiemu społeczeństwu. I my przyłączamy się do gratulacji, życząc kolejnych lat tak smacznej i owocnej służby.

Szersza relacja fotograficzna na:

https://tymbark.in/piec-lat-od-wznowienia-dzialalnosci.../

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}