W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Publikacja albumowa – Gmina Tymbark dawniej i dziś

Gmina Tymbark otrzymała dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich na realizację operacji pn. „Publikacja albumowa – Gmina Tymbark dawniej i dziś” w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objęte programem PROW na lata 2014-2020.

Flaga UE

elem operacji jest wydanie publikacji albumowej w celu pobudzenia zainteresowania historią regionu i jego dziedzictwem poprzez promocję literatury i czytelnictwa, co przyczyni się z kolei do promocji obszaru objętego LSR.

W wyniku realizacji operacji zostanie wydana publikacja albumowa w nakładzie 4500 szt.

Wartość projektu: 51 560,00 zł

Dofinasowanie: 32 807,00 zł

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}