W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Gminny konkurs recytatorski "Jesienna zaduma"

W dniu 28 listopada w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Piekiełku odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Jesienna zaduma". W konkursie uczestniczyły dzieci i młodzież wszystkich szkół z terenu gminy Tymbark. Piękne, ekspresyjne i wzruszające interpretacje recytatorskie były dla jury prawdziwym wyzwaniem.

Laureaci konkursu recytatorskiego cz.1

Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria kl. I-III

I miejsce - Laura Papież - SP Tymbark

II miejsce - Zofia Szewczyk- SP Tymbark

III miejsce - Martyna Kasińska - NSP Piekiłko

Wyróżnienia: Filip Kordeczka,- SP Podłopień

 Przemysław Pach - SP Zawadka

Matylda Kapitan- NSP Piekiełko

 

Kategoria kl.IV - VIII

I miejsce - Laura Orzeł- SP Tymbark

II miejsce - Blanka Stach- NSP Piekiełko

III miejsce- Bartłomiej Juszczak- NSP Piekiełko

Wyróżnienia: Konrad Koczwara- SP Podłopień

 Sara Wdowicka - SP Tymbark Emilia Staniszewska - SP Zawadka

Koordynatorami konkursu były Panie: Bernadeta Polak i Ewa Mrózek.

W jury zasiadali: Jacek Milczanowski - aktor scen krakowskich, Anna Gawron - kierownik GOPS Tymbark, Magdalena Raczek - nauczyciel polonista oraz Stanisława Fiejtek - nauczyciel NSP Piekiełko.

Nagrody ufundowała Gmina Tymbark oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Piekiełko i Okolic.

Wszystkim uczestnikom, oraz ich opiekunom składamy gratulacje i dziękujemy za wspólny, pięknie spędzony czas.

Organizatorzy

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}