Gminny konkurs recytatorski "Jesienna zaduma"
W dniu 28 listopada w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Piekiełku odbył się Gminny Konkurs Recytatorski "Jesienna zaduma". W konkursie uczestniczyły dzieci i młodzież wszystkich szkół z terenu gminy Tymbark. Piękne, ekspresyjne i wzruszające interpretacje recytatorskie były dla jury prawdziwym wyzwaniem.
Ostatecznie wyniki przedstawiają się następująco:
Kategoria kl. I-III
I miejsce - Laura Papież - SP Tymbark
II miejsce - Zofia Szewczyk- SP Tymbark
III miejsce - Martyna Kasińska - NSP Piekiłko
Wyróżnienia: Filip Kordeczka,- SP Podłopień
Przemysław Pach - SP Zawadka
Matylda Kapitan- NSP Piekiełko
Kategoria kl.IV - VIII
I miejsce - Laura Orzeł- SP Tymbark
II miejsce - Blanka Stach- NSP Piekiełko
III miejsce- Bartłomiej Juszczak- NSP Piekiełko
Wyróżnienia: Konrad Koczwara- SP Podłopień
Sara Wdowicka - SP Tymbark Emilia Staniszewska - SP Zawadka
Koordynatorami konkursu były Panie: Bernadeta Polak i Ewa Mrózek.
W jury zasiadali: Jacek Milczanowski - aktor scen krakowskich, Anna Gawron - kierownik GOPS Tymbark, Magdalena Raczek - nauczyciel polonista oraz Stanisława Fiejtek - nauczyciel NSP Piekiełko.
Nagrody ufundowała Gmina Tymbark oraz Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Piekiełko i Okolic.
Wszystkim uczestnikom, oraz ich opiekunom składamy gratulacje i dziękujemy za wspólny, pięknie spędzony czas.
Organizatorzy