W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne użyczenie przydomowych kompostowników

Trwa nabór wniosków na bezpłatne użyczenie przydomowych kompostowników mieszkańcom Gminy Tymbark. Wnioski będą przyjmowane w Urzędzie Gminy Tymbark lub elektronicznie za pośrednictwem skrzynki ePUAP: /77u00jxjej/skrytka w trybie ciągłym jednak nie później niż do 15 października 2024r. Wnioski będą rozpatrywane według kolejności zgłoszeń do wyczerpania puli zakupionych kompostowników.

Kompostownik

Kompostowniki będą mieć pojemność 720 litrów i będą wykonane z tworzywa sztucznego pochodzące z recyklingu. Kompostowniki zostaną przekazane w użyczenie właścicielom zamieszkałych nieruchomości (budynków jednorodzinnych) na okres 3 lat, po upływie terminu obowiązywania umowy staną się własnością właściciela nieruchomości.

Zasady przyznawania kompostowników:

Na jedną nieruchomość może być przeznaczony jeden kompostownik.
Wnioskodawca po podpisaniu umowy użyczenia, odbierze we wskazanym terminie kompostownik do samodzielnego montażu wraz z instrukcją montażu oraz sposobu prowadzenia kompostownika. Po podpisaniu umowy użyczenia i odebraniu kompostownika, odpady biodegradowalne nie będą odbierane z nieruchomości wyszczególnionej w umowie.

Dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Gminy Tymbark  pok. nr 16, tel.: 183325141 w godzinach pracy urzędu.

Materiały

Wniosek
wniosek.docx 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}