W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Prośba o wypełnienie ankiety

13.05.2024

Na zdjęciu po lewej stronie widać parę rąk trzymających smartfon. Tło jest białe i czyste, co daje wyrazistość rękom i telefonowi. Po prawej stronie obrazu znajduje się duży czarny tekst “Komunikat”. Smartfon jest nowoczesny i smukły, z metalową krawędzią. Ręce są ustawione tak, jakby osoba używała lub miała zamiar używać telefonu.

Szanowni Państwo,

proszę o wypełnienie krótkiego, anonimowego kwestionariusza ankiety, której celem jest ocena zjawiska przemocy w Gminie Augustów. Jej wyniki pomogą w zdiagnozowaniu zjawiska przemocy i opracowaniu Gminnego Programu Przeciwdziałania Przemocy Domowej oraz Ochrony Ofiar Przemocy Domowej na lata 2024- 2027.

http://badania.corigo.pl/ankieta/1210578/augustow-diagnoza-zjawiska-przemocy-mieszkancy.html

Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

Kierownik GOPS Augustów

Katarzyna Rzepnicka

{"register":{"columns":[]}}