W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Druki i formularze

Zdjęcie przedstawia osobę w trakcie pisania lub podpisywania dokumentu za pomocą srebrnego długopisu. Osoba trzyma srebrny długopis i pisze lub podpisuje się na arkuszu papieru z wydrukowanym tekstem. Na biurku, na którym leży arkusz, znajduje się również spinacz do papieru. W tle widoczne są doniczki z roślinami oraz inne przedmioty biurowe. Światło wpada przez okno, nadając scenie jasny i spokojny charakter.
Ochrona środowiska
Sprawy społeczne i obywatelskie
Podatki i opłaty lokalne, sprawy finansowe
Działalność gospodarcza
Drogownictwo, zagospodarowanie przestrzenne
Pismo ogólne
  • Pismo ogólne - w wersji elektronicznej służy do załatwienia sprawy w przypadku, kiedy urząd nie obsługuje jeszcze danej sprawy za pomocą dedykowanego elektronicznego formularza – można wysłać tzw. pismo ogólne wraz z załącznikiem (np. skanem opłaty, wniosku, sprawozdania).

 

{"register":{"columns":[]}}