W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wydziały

Zarząd Powiatu w Jaśle

Starosta

Adam Pawluś

starosta@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 446 31 89


Wicestarosta

Stanisław Pankiewicz

tel.: 13 446 31 89


Etatowy Członek Zarządu

Jan Muzyka

tel.: 13 446 31 89

Wydział organizacji i kadr

 

Agnieszka Maciejowska- Rzemińska

Sekretarz Powiatu

a.rzeminska@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 12


Anna Bara

Kierownik Biura Rady

biurorady@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 53


Tadeusz Walczyk

Kierownik referatu

t.walczyk@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 15


Piotr Klimek

Inspektor

Koordynator ds. dostępności

p.klimek@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 43


Maria Majewska

Inspektor

m.majewska@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 11


Angelika Mazgaj

Inspektor

a.mazgaj@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 11


Grzegorz Gozdecki

Administrator systemów komputerowych

g.gozdecki@powiat.jaslo.pl

tel.:13 448 64 23


Alicja Szpak

Podinspektor

Tel.: 13 448 64 24


Sabina Gancarska

Sekretarka

tel.: 13 448 64 00, 13 446 31 89


Renata Dubiel

Pomoc administracyjna

tel.: 13 448 64 25


Alicja Adamska

Pomoc administracyjna

a.adamska@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 43


Piotr Litwa

Konserwator

p.litwa@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 43


Marzena Trębacz

Pomoc administracyjna

m.trebacz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 53


Joanna Kosiba

Pomoc administracyjna

j.kosiba@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 22


Marcin Nowak

Kierowca


Paweł Krajciewicz

Pomoc administracyjna

p.krajciewicz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 23


Robert Lechowski

Roboty publiczne


Barbara Kuchta

Roboty publiczne


Joanna Nowak

Pomoc administracyjna

Wydział finansowo-księgowy

finanse@powiat.jaslo.pl


Teresa Połeć

Skarbnik Powiatu

skarbnik@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 94


Wojciech Stefanik

Główny Księgowy

w.stefanik@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 17


Krystyna Wąsik

Kierownik Referatu

k.wasik@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 19


Agnieszka Stelmach

Inspektor

a.stelmach@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 19


Justyna Schmidt

Inspektor

j.schmidt@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 07


Justyna Stygar

Inspektor

j.stygar@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 18


Wiesława Lichończak

Starszy inspektor

w.lichonczak@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 16


Alicja Zając

Inspektor

a.zajac@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 16


Ewa Kalina

Inspektor

e.kalina@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 18


Anna Harańczyk

Inspektor

a.haranczyk@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 18


Małgorzata Wiśniowska

Inspektor

tel.: 13 448 64 13


Paulina Giemza 

Pomoc administracyjna

p.giemza@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 07


Iga Basista

Pomoc administracyjna

i.basista@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 07


Justyna Baciak

Roboty publiczne

j.baciak@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 07


Mariola Suchan

Roboty publiczne


Anna Rączka

Roboty publiczn

Wydział geodezji, katastru i nieruchomości

geodezja@powiat.jaslo.pl


Mariusz Pabisz

Geodeta Powiatowy/Naczelnik Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości

m.pabisz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 73


Rafał Czech

Z-ca Naczelnika Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości

r.czech@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 72


Gabriel Waliszko

Inspektor kontroli dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej

g.waliszko@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 86 


Marcin Pawłowski

Podinspektor


Łukasz Kosiba

Inspektor

l.kosiba@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 74


Sabina Piątek

Inspektor

s.piatek@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 74


Konrad Marek

Pomoc administracyjna

k.marek@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 74


Gabriela Półtorak

Pomoc administracyjna


Przemysław Majka

Inspektor

p.majka@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 79


Katarzyna Cholewiak- Stęperska

Inspektor

k.cholewiak@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 76


Ewa Szpak

Starszy inspektor

e.szpak@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 78


Joanna Głowacka- Naparło

Inspektor

j.glowacka@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 80


Martyna Binkowicz

Podinspektor

m.binkowicz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 80


Tomasz Kmieć

Inspektor

t.kmiec@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 82


Agnieszka Syzdek

Inspektor

a.syzdek@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 81


Agata Szudy

Inspektor

a.szudy@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 81


Teresa Pachana

Główny Specjalista

t.pachana@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 84


Jolanta Czopor

Inspektor

tel.: 13 448 64 85


Dorota Sypień

Podinspektor

tel.: 13 448 64 83


Iwona  Łobodzińska

Inspektor

tel.: 13 448 64 85


Stanisław  Nowak

Podinspektor

tel.: 13 448 64 66


Renata Żądło

Starszy inspektor

r.zadlo@powiat.jaslo.pl


Anna Styczyńska

Inspektor

a.styczynska@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 86


Joanna Rak

Podinspektor

j.rak@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 30


Agata Kosiba

Podinspektor


Małgorzata Szpak

Pomoc administracyjna

m.szpak@powiat.jaslo.pl


Paulina Niszczak

Pomoc administracyjna


Aleksandra Dranka

Pracownik interwencyjny


Agnieszka Korzeniowska

Pomoc administracyjna

a.korzeniowska@powiat.jaslo.pl

Wydział architektury i budownictwa

ab@powiat.jaslo.pl             


Andrzej Babiarz

Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa

ab@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 31


Beata Skocz

Inspektor

b.skocz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 35


Renata Powroźnik

Inspektor

r.powroznik@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 32


Angelika Hajnosz

Podinspektor

a.hajnosz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 32


Małgorzata Kuźniar

Inspektor

m.kuzniar@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 34


Anna Socha

Inspektor

a.socha@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 33


Marlena Jasion - Przybyłowska

Podinspektor

m.jasion@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 34


Aneta Trzeciak – Szafarz

Pomoc administracyjna

tel.: 13 448 64 35


Jacek Majewski

Podinspektor

j.majewski@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 3

Wydział edukacji

edukacja@powiat.jaslo.pl


Andrzej Papciak

Naczelnik Wydziału Edukacji

a.papciak@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 03


Monika Gustek

Zastępca Naczelnika

m.gustek@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 02


Mariusz Augustynek

Podinspektor

m.augustynek@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 04


Katarzyna Kulewicz

Inspektor

k.kulewicz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 04


Ilona Stachurska

Pomoc administracyjna

tel.: 13 448 64 04


Agnieszka Olszewska

Pracownik interwencyjny

a.olszewska@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 04

Wydział komunikacji i transportu

komunikacja@powiat.jaslo.pl


Anna Klinger                      

Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu

a.klinger@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 56


Sergiusz Hadała

Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu

s.hadala@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 59


Dorota Maziarz

Pomoc administracyjna

d.maziarz@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 55


Ewa Piekarczyk

Inspektor

e.piekarczyk@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 55


Anna Betlej

Główny Specjalista

tel.: 13 448 64 57


Barbara Gotfryd

Inspektor

tel.: 13 448 64 57


Danuta Sendra

Inspektor

tel.: 13 448 64 57


Agnieszka Węgrzynowska

Podinspektor

a.wegrzynowska@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 57


Monika Gorczyca

Inspektor

tel.: 13 448 64 58


Bożena Machowska

Inspektor

tel.: 13 448 64 58


Małgorzata Zabawa

Pomoc administracyjna

m.zabawa@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 58


Marcin Wietecha

Inspektor

m.wietecha@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 59


Marcin Bajorek

Pomoc administracyjna

m.bajorek@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 55


Iwona Gajda

Pomoc administracyjna


Katarzyna Goleń

Pomoc administracyjna

Wydział inwestycji
Wydział rozwoju, promocji i spraw społecznych
Biuro ds. pozyskiwania funduszy
Wydział ds. koordynacji działań powiatowych służb inspekcji i straży
Wydział ochrony środowiska, rolnictwa i leśnictwa

os@powiat.jaslo.pl


Tomasz Klich

Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

t.klich@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 51


Marek Lignar

Inspektor

m.lignar@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 52


Małgorzata Krajewska

Inspektor

m.krajewska@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 52


Andrzej Stefanik

Inspektor

a.stefanik@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 50


Daniel Żarnowski

Inspektor

d.zarnowski@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 50


Bartosz Rogoziński

Geolog powiatowy

b.rogozinski@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 50


Karolina Ryba

Roboty publiczne


Małgorzata Gorczyca

Roboty publiczne

m.gorczyca@powiat.jaslo.pl

tel.: 13 448 64 50

Biuro radców prawnych
Samodzielne stanowisko inspektora ochrony danych
Samodzielne stanowisko ds. kontroli wewnętrznej
Powiatowy rzecznik konsumentów
Samodzielne stanowisko ds. audytu wewnętrznego
Samodzielne stanowisko pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych
Samodzielne stanowisko ds. BHP i ochrony p. pożarowej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza Starostwa Powiatowego w Jaśle - Skargi, wnioski, zapytania do urzędu

Parametry skrytki (ePUAP):

Nazwa skrytki: /SPJaslo/skrytka

Usługa jest realizowana za pośrednictwem platformy ePUAP

Koordynator ds. dostępności