W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Wydziały

Wydział Organizacji i Kadr

Agnieszka Maciejowska-Rzemińska
Sekretarz Powiatu
a.rzeminska@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 12


Anna Bara
Kierownik Biura Rady
biurorady@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 53


Piotr Klimek
Kierownik Referatu Administracyjno-Gospodarczego,
Koordynator ds. Dostępności
p.klimek@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 43


Alicja Adamska
a.adamska@powiat.jaslo.pl
tel. 13 474 20 06


Radosław Dobrzański


Renata Dubiel


Grzegorz Gozdecki
g.gozdecki@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 23


Joanna Kosiba
j.kosiba@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 54


Paweł Krajciewicz
p.krajciewicz@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 23


Barbara Kuchta


Robert Lechowski


Piotr Litwa
p.litwa@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 43


Maria Majewska
m.majewska@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 11


Marcin Nowak


Adam Rabenda
a.rabenda@powiat.jaslo.pl
tel.: 13 448 64 54


Anna Rączka
a.raczka@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 11


Sabina Stefanik
tel. 13 448 64 00


Alicja Szpak
tel. 13 448 64 24


 

Wydział Finansowo-Księgowy

Krystyna Wąsik
Skarbnik Powiatu
skarbnik@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 94


Teresa Połeć
Zastępca Skarbnika Powiatu
tel. 13 474 20 14


Wojciech Stefanik
Główny Księgowy
w.stefanik@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 17


Justyna Baciak
j.baciak@powiat.jaslo.pl
tel.: 13 448 64 93


Iga Basista
i.basista@powiat.jaslo.pl
tel.: 13 448 64 17


Łukasz Gajda
tel. 13 448 64 18


Paulina Giemza
p.giemza@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 93


Ewa Kalina
e.kalina@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 19


Wiesława Lichończak
w.lichonczak@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 16


Marta Ochwat
m.ochwat@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 18


Justyna Schmidt
j.schmidt@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 93


Agnieszka Stelmach
a.stelmach@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 16


Justyna Stygar
j.stygar@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 07


Małgorzata Wiśniowska
tel. 13 448 64 27


Alicja Zając
a.zajac@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 19


 

Wydział Geodezji, Katastru i Nieruchomości

Mariusz Pabisz
Geodeta Powiatowy/Naczelnik Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości
m.pabisz@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 73


Rafał Czech
Z-ca Naczelnika Wydziału Geodezji, Katastru i Nieruchomości
r.czech@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 72


Gabriel Waliszko
Inspektor kontroli dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej
g.waliszko@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 66 


Martyna Binkowicz
m.binkowicz@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 80


Katarzyna Cholewiak- Stęperska
k.cholewiak@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 76


Jolanta Czopor
tel. 13 448 64 85


Aleksandra Dranka


Joanna Głowacka- Naparło
j.glowacka@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 80


Tomasz Kmieć
t.kmiec@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 82


Agnieszka Korzeniowska
a.korzeniowska@powiat.jaslo.pl


Agata Kosiba
a.kosiba@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 86


Łukasz Kosiba
l.kosiba@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 74


Iwona  Łobodzińska
tel. 13 448 64 85


Przemysław Majka
p.majka@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 79


Konrad Marek
k.marek@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 74


Paulina Niszczak


Stanisław  Nowak
tel. 13 448 64 66


Teresa Pachana
t.pachana@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 84


Marcin Pawłowski
m.pawlowski@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 48


Sabina Piątek
s.piatek@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 74


Gabriela Półtorak


Joanna Rak
j.rak@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 30


Anna Styczyńska
a.styczynska@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 86


Dorota Sypień
tel. 13 448 64 83


Agnieszka Syzdek
a.syzdek@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 81


Ewa Szpak
e.szpak@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 78


Małgorzata Szpak
m.szpak@powiat.jaslo.pl


Agata Szudy
a.szudy@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 81


Renata Żądło
r.zadlo@powiat.jaslo.pl


Wydział Architektury i Budownictwa

Andrzej Babiarz
Naczelnik Wydziału Architektury i Budownictwa
ab@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 31


Angelika Hajnosz
a.hajnosz@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 32


Marlena Jasion-Przybyłowska
m.jasion@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 34


Małgorzata Kuźniar
m.kuzniar@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 34


Jacek Majewski
j.majewski@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 33


Renata Powroźnik
r.powroznik@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 32


Beata Skocz
b.skocz@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 35


Anna Socha
a.socha@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 33


Aneta Trzeciak-Szafarz
tel. 13 448 64 35


 

Wydział Edukacji
Wydział Komunikacji i Transportu

Anna Klinger
Naczelnik Wydziału Komunikacji i Transportu
a.klinger@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 56


Sergiusz Hadała
Zastępca Naczelnika Wydziału Komunikacji i Transportu
s.hadala@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 59


Marcin Bajorek
m.bajorek@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 55


Anna Betlej
tel. 13 448 64 58


Iwona Gajda


Katarzyna Goleń


Monika Gorczyca
tel. 13 474 20 02


Barbara Gotfryd
tel. 13 448 64 58


Dawid Herbut


Bożena Machowska
tel.: 13 448 64 58


Dorota Maziarz
d.maziarz@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 55


Ewa Piekarczyk
e.piekarczyk@powiat.jaslo.pl
tel. 13 474 20 00


Danuta Sendra
tel. 13 448 64 58


Mariola Suchan


Agnieszka Węgrzynowska
a.wegrzynowska@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 57


Marcin Wietecha
m.wietecha@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 59


Małgorzata Zabawa
m.zabawa@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 58


 

 

Wydział Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa

Tomasz Klich
Naczelnik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa
t.klich@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 51


Małgorzata Gorczyca
m.gorczyca@powiat.jaslo.pl
tel. 13 474 20 15


Małgorzata Krajewska
m.krajewska@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 52


Aleksandra Miśkowicz


Bartosz Rogoziński
Geolog powiatowy
b.rogozinski@powiat.jaslo.pl
tel. 13 474 20 15


Karolina Ryba


Andrzej Stefanik
a.stefanik@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 50


Daniel Żarnowski
d.zarnowski@powiat.jaslo.pl
tel. 13 448 64 50


Wydział ds. Koordynacji Działań Powiatowych Służb Inspekcji i Straży
Wydział Inwestycji
Wydział Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych
Biuro ds. Pozyskiwania Funduszy
Biuro Radców Prawnych
Samodzielne Stanowisko Inspektora Ochrony Danych
Samodzielne Stanowisko ds. Kontroli Wewnętrznej
Powiatowy Rzecznik Konsumentów
Samodzielne Stanowisko ds. Audytu Wewnętrznego
Samodzielne Stanowisko Pełnomocnika ds. Ochrony Informacji Niejawnych
Samodzielne Stanowisko ds. BHP i Ochrony p. pożarowej

Joanna Chmiel-Pastwa
tel. 13 448 64 43

{"register":{"columns":[]}}