W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powiat Hajnowski zaprasza na Kiermasz Produktów Lokalnych

20.07.2021

Promujemy lokalną tradycję i kulturę!

Kiermasz Produktów lokalnych 31.07-01.08.2021 Budy Leśne 1, kolejny kiermasz" 07-08.08

Zabierz do domu fragment Puszczy Białowieskiej! Powiat Hajnowski to zagłębie smacznej kuchni i rękodzielniczych talentów, odzwierciedlających przywiązanie do tradycji i wielokulturowe piękno regionu. Lubisz lokalne smaczki i nietuzinkowe bibeloty? Albo dla odmiany masz rękodzielniczy lub kulinarny talent? Podziel się swoimi umiejętnościami ze światem i spotkajmy się wszyscy w jednym miejscu! I jednych i drugich zapraszamy w weekendy września do Centrum Promocji i Turystyki Kraina Żubra!

Starostwo Powiatowe w Hajnówce oraz powiatowe Centrum Turystyki i Promocji "Kraina Żubra" organizują Kiermasz Produktów Lokalnych. Serdecznie zapraszamy artystów, rękodzielników i wytwórców produktów lokalnych z regionu Puszczy Białowieskiej do udziału. To już kolejna edycja Kiermaszu (jesienna odbyła się we wrześniu 2020 r.)! Tym razem zarezerwujcie sobie 31.07-1.08, a następnie 07/08.08 i widzimy się na terenie parkingu przy siedzibie Centrum Turystyki i Promocji „Kraina Żubra” (Budy Leśne 1, dawny parking Zwierzyniec). Udział w Kiermaszu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje oraz zapisy (za pomocą formularza zgłoszeniowego) do udziału w kiermaszu prosimy kierować na adres e-mail: a.lapinska@powiat.hajnowka.pl lub krainazubra@powiat.hajnowka.pl, tel. 85 682 51 99.

Celem kiermaszu jest promocja producentów i twórców produktów lokalnych z regionu Puszczy Białowieskiej. Produkty lokalne są znakiem promocyjnym naszego pięknego regionu. Na skraju najstarszego lasu Europy przyroda i kultura tworzą nierozerwalną, nigdzie niespotykaną relację opartą na wiedzy, szacunku do praw natury i barwach wielu kultur. Te wielobarwne skarby - utkane, wyszywane, wyplecione, uformowane na garncarskim kole lub w rękach kolejnych pokoleń lokalnych rzemieślników  albo zamknięte w słoiczkach będziecie mogli  zobaczyć i posmakować w trakcie naszego kiermaszu! Zapraszamy!
Katarzyna Miszczuk

Materiały

Regulamin Kiermaszu
regulamin.doc 0.04MB
Klauzula kiermasz
klauzula​_-​_kiermasz.docx 0.01MB
Formularz zgłoszeniowy na Kiermasz
FORMULARZ.doc 0.05MB
Kiermasz Produktów Lokalnych Regionu Puszczy Białowieskiej - relacja z pierwszej edycji

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}