W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Newsletter - bądź na bieżąco!

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco z informacjami o powiecie hajnowskim!

Jeżeli skorzystacie Państwo z subskrypcji naszego newslettera, jako pierwsi zostaniecie powiadomieni o:

 • najnowszych informacjach dotyczących życia powiatu i jego mieszkańców,
 • aktualnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych,
 • najważniejszych inwestycjach w powiecie, remontach i przebudowach,
 • aktualnych ofertach pracy oraz naborach wniosków na staże, prace interwencyjne oraz innych instrumentach wsparcia, którymi dysponuje Powiatowy Urząd Pracy w Hajnówce.
 • ogłoszeniach, konkursach, ofertach,
 • komunikatach dotyczących pracy Starostwa Powiatowego w Pszczynie i podległych mu jednostek.

Regulamin

 1. Wydawcą Newslettera jest Starostwo Powiatowe w Hajnówce
 2. W ramach usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana jest przez Starostwo, w sposób cykliczny i bezterminowo informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej Newsletterem.
 3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu https://samorzad.gov.pl/web/powiat-hajnowski  jest usługą bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
 4. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych:
  • Przesłanie na adres mailowy: redakcja@powiat.hajnowka.pl maila z podpisaną klauzulą informacyjną oraz informacją o chęci dopisania adresu email do newsletteru
 5. Korzystanie przez użytkownika z usług świadczonych za pośrednictwem poczty elektronicznej jest uwarunkowane posiadaniem czynnego i poprawnie skonfigurowanego konta poczty elektronicznej.
 6. Każdy Newsletter zawiera:
  • informację o nadawcy,
  • wypełnione pole temat, określające treść przesyłki,
  • informację o sposobie rezygnowania z usługi lub zmienienia jej parametrów.
 7. Zapisanie się do newslettera jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych z siedzibą w Hajnówce, ul. A. Zina 1, 17-200, w celu otrzymywania informacji w ramach powiatowego newslettera.
 8. Każdy subskrybent Newslettera może zrezygnować z jego otrzymywania poprzez wiadomość mailową, wysłaną na adres: redakcja@powiat.hajnowka.pl
Ochrona danych osobowych

Kim jesteśmy i jak możesz się z nami skontaktować:

Administratorem Twoich danych osobowych jest Powiat Hajnowski reprezentowany przez Starostę Hajnowskiego z siedzibą w Hajnówce (17-200), ul. A.Zina 1, tel. 85 682 27 18, fax. 85 682 42 20, email: starostwo@powiat.hajnowka.pl. Jednostką obsługującą pracę Starosty Hajnowskiego jest Starostwo Powiatowe w Hajnówce w zakresie zadań określonych w Regulaminie Organizacyjnym Starostwa.

Z Inspektorem Ochrony Danych w Starostwie Powiatowym w Hajnówce można skontaktować się pod adresem email: iod@powiat.hajnowka.pl.

Jakie masz prawa?

 1. dostępu do Twoich danych,
 2. ich poprawiania,
 3. żądania ich usunięcia,
 4. ograniczenia przetwarzania,
 5. wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania Twoich danych osobowych.

Co zrobić, gdy uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z wymogami prawnymi?

Możesz wnieść skargę do organu nadzorczego. W Polsce jest to Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Po co nam Twoje dane, czyli w jakim celu je przetwarzamy?

Marketingowym, polegającym na wysyłaniu do Ciebie informacji marketingowych za pomocą wiadomości e-mail.

Czy musisz podawać nam swoje dane?

Jest to dobrowolne, ale bez podania Twoich danych nie będziemy mogli wysyłać do Ciebie wiadomości marketingowych.

Na jakiej podstawie prawnej przetwarzamy Twoje dane?

1. Art. 6 ust. 1 lit. f (nasz prawnie uzasadniony interes) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

2. Jeżeli wyrazisz zgodę na otrzymywanie komunikatów marketingowych na Twój adres e-mail, to podstawą prawną będzie także art. 10 ustawy z 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną i art. 172 ustawy z 16.07.2004 r. – Prawo telekomunikacyjne.

Jak długo będziemy przetwarzać Twoje dane?

Przez czas prowadzenia działań marketingowych przez Nas lub do czasu wyrażenia przez Ciebie sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania danych w celach marketingowych albo odwołania zgody na wysyłanie wiadomości na Twój adres e-mail. Odwołanie przez Ciebie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.

Administrator nie planuje przekazywać Twoich danych osobowych odbiorcom spoza EOG, czyli do państw trzecich

Czy po przekazaniu nam danych możesz sprzeciwić się ich przetwarzaniu?

Tak. Możesz to zrobić, a gdy przetwarzamy Twoje dane na potrzeby marketingu bezpośredniego, wtedy takiego sprzeciwu nie musisz uzasadniać.

Czy będziesz podlegać decyzji opierającej się na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu?

Nie będziesz podlegał decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym przetwarzaniu, w tym profilowaniu, i wywołuje wobec Ciebie skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Ciebie wpływa.

 

Materiały

Newsletter klauzula
newsletter​_klauzula.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}