W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Kontakt z Administratorem strony i BIP

Katarzyna Miszczuk - administrator BIP, strony www, portalu Facebook Powiatu Hajnowskiego, redaktor samorządowej "Gazety Hajnowskiej".

  • redakcja@powiat.hajnowka.pl
  • (85) 682 47 68

Chcesz zamieścić informację na stronie? Koniecznie przeczytaj!

UWAGA! W związku z wejściem w życie ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (RODO),  redakcja portalu informuje,  iż po 25 maja br. wymagana jest zgoda autora publikacji dot.  przetwarzania danych osobowych. Jeśli autor publikacji wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych, proszony jest o zapozanie się i podpisanie klauzuli informacyjnej (w załączeniu) i wysłanie jej  na adres mailowy: redakcja@powiat.hajnowka.pl. Czynność tę należy wykonać jednorazowo (przy okazji wysyłania materiału prasowego). Jednocześnie informujemy, że brak zgody na przetwarzanie danych osobowych, jest równoznaczne z brakiem możliwości publikacji informacji na stronie.
*Redakcja portalu zastrzega prawo do weryfikacji treści nadesłanych ogłoszeń i informacji.
**Redakcja portalu zastrzega sobie prawo do braku publikacji informacji:

  • niepodpisanych lub o trudnym do ustalenia nadawcy;
  • pochodzących ze źródeł, z którymi Powiat Hajnowski nie prowadzi bieżącej współpracy;
  • dostarczonych w formie innej niż elektroniczna;
  • o niepełnej treści;
  • przesłanych w niemożliwym do zrealizowania terminie;
  • dostarczonych w formacie uniemożliwiającym ich odczytanie lub publikację;
  • merytorycznie nieuzasadnionych lub naruszających obowiązujące przepisy prawa;

oraz w przydpakach, gdy: materiał prasowy zawiera lokowanie produktu/reklamy, treść materiału jest niezgodna ze standrdami dostępności (np. brak opisu zdjęć, brak opisu alternatywnego plakatu).
Redakcja serwisu internetowego ma prawo dokonywać selekcji, modyfikacji i korekty informacji zamieszczanych na stronach internetowych.
***W przypadku stwierdzenia braku dostępu do treści zamieszcznanych na stronie internetowej Urzędu bądź opublikowane informacje nie spełniają standardów dostępności, prosimy o kontakt z administratorem strony (kontakt jak wyżej).

Materiały

Klauzula informacyjna - dla nadawcy materiału prasowego
klauzula​_informacyjna​_Starostwo​_Powiatowe.doc 0.03MB
{"register":{"columns":[]}}