W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Modernizacja budynku z lat 60-tych I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Hajnówce oraz jego otoczenia.

5 MLN Zł dla Powiatu Hajnowskiego na realizację inwestycji Modernizacja budynku z lat 60-tych I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Hajnówce oraz jego otoczenia
#PolskiŁad

Logotypy Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Herb i godło Polski, herb powiatu hajnowskiego, logo Polskiego Ładu (obor grafiki granic polski z niebieskim tłem napis Polski Ład)

  • Całkowita wartość projektu: 7.920.395,58 zł (w tym udział własny – 2.920.395,58  zł)
  • dofinansowanie: 5 000 000,00 zł
  • Program: Rządowy Fundusz Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych
  • Termin: lipiec 2021 -  2024
  • Osiągnięte rezultaty:

W ramach inwestycji zaplanowano kompleksowy remont wewnątrz i zewnątrz budynku wraz z termomodernizacją, naprawą dachu i wykorzystaniem technologii OZE.

Modernizacja budynku szkoły rozpocznie się 1 sierpnia br. W ramach pierwszego etapu prac, przewidzianego do wiosny 2023 r., zaplanowano realizację szybu windowego z windą, wymianę ogrodzenia, wymianę nawierzchni chodników, przygotowanie parkingów oraz rozpoczęcie prac na zewnątrz budynku w części sali gimnastycznej i prowadzącego z niej korytarza a także biblioteki. W dalszej części nastąpi kontynuacja modernizacji budynku zewnątrz i wewnątrz.

Materiały

Startujemy z budową w ramach projektu "Modernizacja budynku z lat 60-tych I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Skłodowskiej-Curie w Hajnówce oraz jego otoczenia".
Modernizacja budynku I LO i jego otoczenia trwa!
Post na Facebook Powiatu Hajnowskiego promujący inwestycję
Modernizacja I LO i jego otoczenia trwa!
{"register":{"columns":[]}}