W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

12 porad na 12 miesięcy

Okładka Kalendarza 2021 "12 porad na 12 miesięcy - radzi Żubr Żorż"

Realizując ustawowy obowiązek wynikający z art. 38 i 42 Ustawy z dnia 16 lutego 2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U.2020, poz. 1076), Starostwo Powiatowe w Hajnówce w 2020 r. zainicjowało kolejną kampanię informacyjną z zakresu praw konsumenta – 12 porad na 12 miesięcy. Z  myślą o mieszkańcach przygotowaliśmy kalendarz na 2021 o analogicznym tytule, w którym każdy miesiąc opatrzony został poradą prawną. Porady prawne prezentuje sympatyczny Żubr Żorż autorstwa Pana Tomasza Samojlika. Podpowiadamy jak bezpiecznie zawierać transakcje przez telefon, na co zwracać uwagę przy pożyczce, jak bezpiecznie zaplanować urlop i wiele innych.
Dlaczego kalendarz? Formuła kampanii wynika z braku możliwości bezpośredniego kontaktu, który skutecznie uniemożliwiła pandemia COVID-19. Poprzez kalendarz wiedza z zakresu przysługujących konsumentowi praw dotrze do szerszego grona odbiorców. Publikacja w nakładzie 1000 szt. została rozdysponowana wśród mieszkańców powiatu, przekazana stowarzyszeniom oraz zainteresowanym samorządom gminnym.

 

Materiały

Kalendarz - 12 porad na 12 miesięcy
PROJEKT​_3.pdf 2.22MB
{"register":{"columns":[]}}