W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Kampania 16 Dni Przeciw Przemocy

25 listopada, jak co roku, rozpoczyna się Kampania „16 Dni Przeciw Przemocy”, a jej celem jest zwrócenie uwagi m. in na zjawisko przemocy domowej.

Plakat informacyjny

Kampania jest okazją do nagłośnienia wśród społeczności lokalnej tematu zjawiska przemocy oraz uświadomienia, że do przemocy dochodzi niezależnie od statusu społecznego. 
Mamy nadzieję, że uda się zwrócić uwagę mieszkańców Powiatu Białostockiego na ten trudny temat i  wskazać miejsca, gdzie szukać pomocy. 

Rosnąca świadomość społeczna pozwoli na właściwe reagowanie na to zjawisko i przerwanie przemocy.  - Potrafimy profesjonalnie pomóc zarówno osobom krzywdzonym jak i osobom stosującym przemoc - zapewnia dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Elżbieta Turczewska.
 

Materiały

Informator
UntitledFR12.pdf 1.33MB
{"register":{"columns":[]}}