W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

W Gminie Łęczyce powstanie Mobilna Sala Zabaw Sensorycznych

W Gminie Łęczyce powstanie Mobilna Sala Zabaw Sensorycznych dzięki PSE i programowi „WzMOCnij swoje otoczenie”

Logo programu Wzmocnij swoje otoczenie

Zdjęcie dłoni układających puzzle, przed nimi odciski dłoni z farby. Na wszystkim tekst "MOBILNE SENSORAKI. Mobilna sala zabaw sensorycznych w Gminie Łęczyce dofinansowana z projektu", pod tekstem Logo programu Wzmocnij Swoje Otoczenie, Logo PSE, GiKIB Łęczyce oraz Herb Gminy Łęczyce

Gminna Instytucja Kultury i Biblioteka w Łęczycach z siedzibą w Strzebielinie została laureatem programu „WzMOCnij swoje otoczenie”. Dzięki programowi grantowemu i środkom pozyskanym dzięki PSE już wkrótce na terenie Gminy Łęczyce powstanie Mobilna Sala Zabaw Sensorycznych.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” to ogólnopolski program grantowy realizowany przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne, skierowany do samorządów i ich jednostek – np. przedszkoli, szkół, bibliotek, czy ośrodków pomocy społecznej, oraz do organizacji pozarządowych, które chcą wprowadzać ważne i długotrwałe zmiany w swoim otoczeniu w jednym z ośmiu następujących obszarów: aktywność fizyczna, bezpieczeństwo, edukacja, ochrona zwierząt, rozwój wspólnej przestrzeni publicznej, środowisko naturalne, zdrowie i inne inicjatywy mieszczące się w celach programu.

Więcej informacji o działalności organizatora programu dostępnych jest na stronach

Tekst "PSE Polskie Sieci Elektroenergetyczne"

{"register":{"columns":[]}}