W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podsumowanie II tury spotkań w sprawie drogi krajowej na odcinku Lubiatowo – droga ekspresowa S6

Dziękujemy za udział w spotkaniach oraz zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem

Zdjęcie wykonane z lotu ptaka - na zdjęciu widoczna nowo wybudowana droga z lasem po lewej i domami po prawej stronie drogi. Na zdjęciu widnieje tekst "TGD Droga krajowa na odcinku Lubiatowo - droga ekspresowa S6"

Dziękujemy za uczestnictwo w spotkaniach informacyjnych przeprowadzonych na czerwcu br. na terenie gmin Choczewo i Łęczyce oraz za opinie zgłoszone przez Państwa w zakresie zaproponowanej koncepcji drogi krajowej w dwóch wariantach na odcinku Lubiatowo – droga ekspresowa S6.

W korespondencji skierowanej do Oddziału w Gdańsku GDDKiA lub do biura projektowego wpłynęło 14 opinii (w tym 12 osób, 1 opinia podmiotu gospodarczego i 1 opinia samorządu). Wszystkie opinie i wnioski zostały dokładnie przeanalizowane przez projektantów oraz przedstawicieli Oddziału w Gdańsku GDDKiA. W raporcie końcowym znajdują się stanowiska i odpowiedzi dla każdej z przesłanych opinii.

W miejscach, gdzie było to możliwe pod względem technicznym i prawnym, wprowadzono korekty rozwiązań.

Informujemy, że sporządzono raport końcowy z odbytych spotkań informacyjnych, podsumowujący ich przebieg, treść otrzymanych opinii, stanowisko Projektanta i Inwestora oraz wprowadzone korekty.

Zachęcamy do zapoznania się z raportem oraz aktualnymi planami koncepcji po wprowadzonych zmianach, które dostępne są na stronie lubiatowo-s6.pl

{"register":{"columns":[]}}