W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nowe ogólnodostępne defibrylatory

Za sprawą programu #wzMOCnijswojeotoczenie, organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. , udało nam się zakupić oraz zamontować trzy defibrylatory AED w budynkach użyteczności publicznej na terenie naszej Gminy, w kategorii "Bezpieczeństwo".

Logo programu Wzmocnij swoje otoczenie

Sprzęt został zamontowany w Zespole Szkolno - Przedszkolnym w Strzebielinie, w Urzędzie Gminy Łęczyce oraz w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Łęczycach.  Są one ogólnodostępne. Co znaczy, że może użyć ich każdy w sytuacji zagrożenia życia.

Nie bójmy się tego robić !

Program #wzMOCnijswojeotoczenie to ogólnopolskie przedsięwzięcie, którego misją jest wsparcie lokalnych inicjatyw - od rozwoju infrastruktury społecznej, przez aktywizację życia społecznego i kulturalnego, po bezpieczeństwo, edukację i ochronę środowiska. Szczegóły programu oraz jego cele możecie znaleźć na stronie: https://www.wzmocnijotoczenie.pl

Słowa podziękowania kierujemy w stronę Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. - za zaufanie, wsparcie i wiarę w nasze działania.

Materiały

Więcej o organizatorze programu

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}