W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Informacje o drodze krajowej na odcinku Lubiatowo - droga ekspresowa S6

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami opublikowanymi przez GDDKiA (oddział w Gdańsku)

Zdjęcie wykonane z lotu ptaka - na zdjęciu widoczna nowo wybudowana droga z lasem po lewej i domami po prawej stronie drogi. Na zdjęciu widnieje tekst "TGD Droga krajowa na odcinku Lubiatowo - droga ekspresowa S6"

Informacje opublikowane są na stronie: lubiatowo-s6.pl

W odniesieniu do spotkań informacyjnych przeprowadzonych na początku listopada br. na terenie naszej gminy oraz gminy Choczewo oraz otrzymanych przez GDDKiA w korespondencji opinii i uwag na temat planowanych przebiegów dróg, pod podanym linkiem można zapoznać się z:

  1. Komunikatem w sprawie wyników spotkań informacyjnych przeprowadzonych z mieszkańcami gmin Choczewo i Łęczyce w listopadzie br. oraz planów w zakresie projektu na najbliższe miesiące (w zakładce „AKTUALNOŚCI").
  2. Aktualnymi materiałami graficznymi, tj. planem orientacyjnym, planami sytuacyjnymi wraz z legendą, dla opracowanych obu wariantów lokalizacyjnych drogi krajowej (w zakładce „GALERIA")
{"register":{"columns":[]}}