W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Apel o zachowanie ostrożności

Apelujemy o szczególną ostrożność i prosimy o nie wpuszczanie na nieruchomość a tym bardziej do mieszkania osób nieznajomych.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie.

Drodzy mieszkańcy Gminy Łęczyce, w związku z docierającymi do Urzędu Gminy Łęczyce sygnałami, dotyczącymi osób, które odwiedzają posesje, położone na terenie gminy pod pretekstem np. weryfikacji deklaracji dotyczącej źródeł ciepła i źródeł spalania paliw, poprzez kontrolę zainstalowanego źródła ogrzewania informujemy, iż w tym zakresie w chwili obecnej nie są przeprowadzane żadne czynności kontrole, zarówno przez pracowników Urzędu Gminy jak i przez osoby/podmioty upoważnione przez Wójta Gminy Łęczyce.

W związku z powyższym, prosimy mieszkańców o szczególną ostrożność i rozwagę przy wpuszczaniu osób nieupoważnionych na teren swojej posesji.

Jednocześnie podkreślamy, że należy wylegitymować osobę, która pojawi się na nieruchomości. Pracownicy Urzędu Gminy Łęczyce zawsze posiadają upoważnienia podpisane przz Wójta Gminy Łęczyce i/lub legitymacje służbowe.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod nr telefonu: 58 674 46 37 lub 58 678 92 14 wew. 61.

{"register":{"columns":[]}}