W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Apel o zachowanie ostrożności

Apelujemy o szczególną ostrożność i prosimy o nie wpuszczanie na nieruchomość a tym bardziej do mieszkania osób nieznajomych.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie.

Drodzy mieszkańcy Gminy Łęczyce, w związku z docierającymi do Urzędu Gminy Łęczyce sygnałami, dotyczącymi osób, które odwiedzają posesje, położone na terenie gminy pod pretekstem np. sprawdzania i weryfikacji otrzymanego dodatku węglowego, czy też kontroli źródła stosowanego ciepła (pieca) informujemy, iż w tym zakresie w chwili obecnej nie są przeprowadzane żadne czynności kontrole, zarówno przez pracowników Urzędu Gminy jak i przez osoby/podmioty upoważnione przez Wójta Gminy Łęczyce.

W związku z powyższym, prosimy mieszkańców o szczególną ostrożność i rozwagę przy wpuszczaniu osób nieupoważnionych na teren swojej posesji.

Jednocześnie podkreślamy, iż w najbliższym czasie, osoby upoważnione przez Wójta Gminy Łęczyce będą przeprowadzać oględziny wymienionych źródeł ciepła (pieców) u osób, które ubiegają się o udzielenie dofinansowania na wymianę źródła ciepła.

W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt pod nr telefonu: 58 674 46 37 lub 58 678 92 14 wew. 64.

{"register":{"columns":[]}}