W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Ubezpieczenie

Propozycje ubezpieczenia uczniów od  następstw nieszczęśliwych wypadków

w roku szkolnym 2023-2024.

Rada Rodziców działająca w Zespole Szkół Nr 3 w Przytkowicach proponuje możliwość zakupienia w Towarzystwie Ubezpieczeniowym InterRisk polisy ubezpieczeniowej dla dzieci on-line. Każdy rodzic indywidualnie zawiera polisę dla swojego dziecka. Wybiera odpowiedni dla siebie wariant i wysokość stawki. Rodzic  zapoznaje się z warunkami ubezpieczenia.  W przypadku przystąpienia do ubezpieczenia w okresie do 30.09.2023 – ochrona ubezpieczeniowa obowiązuje od dnia 01.09.2023.

Maksymalną datą przystąpienia do ubezpieczenia w formie online jest data 15.11.2023 (w przypadku przystąpienia po dacie 30.09.2022 – ochrona ubezpieczeniowa obowiązuję od następnego dnia po opłaceniu składki.

 

Materiały

Oferta 1
Oferta​_ubezpieczenia.pdf 0.61MB
Oferta 2
Oferta​_wirtualna​_ZESPÓŁ​_SZKÓŁ​_NR​_3​_W​_PRZYTKOWICACH.pdf 6.29MB
{"register":{"columns":[]}}