W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Standardy Ochrony Małoletnich

Standardy Ochrony Małoletnich

zarządzeniem z dnia 6 marca w naszej szkole zostały wprowadzone Standardy Ochrony Małoletnich.

 

 

           Na podstawie art. 68 ust. 1 pkt 1, 6 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. - Prawo oświatowe (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 900 z późn. zm.), art. 22b, art. 22c ustawy z dnia 13 maja 2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich (tekst jednolity Dz. U. z 2023 r. poz. 1304 z późn. zm.) wprowadza się Standardy Ochrony Małoletnich w Zespole Szkół Nr 3 w Przytkowicach stanowiące załącznik nr 1 do zarządzenia.

  • standardy są udostępnione w pokoju nauczycielskim, w sekretariacie szkoły, na stronie internetowej, zostały wywieszone w szkole na korytarzu w wersji zupełnej oraz skróconej.

Materiały

Standardy
STANDARDY​_OCHRONY​_MAŁOLETNICH​_—​_na​_stronę.pdf 0.46MB
Standardy wersja dla dzieci
PREZENTACJA​_STANDARDY​_-​_dla​_dzieci.pdf 0.92MB
{"register":{"columns":[]}}