W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Konkurs "I ty możesz zostać ratownikiem"

Uczniowie klasy VIII na turnieju „ I Ty możesz zostać ratownikiem” organizowanym przez Komendę Powiatową Policji w Wadowicach.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „I Ty możesz zostać ratownikiem”, którego celem było promowanie wiedzy z zakresu pierwszej pomocy oraz kształtowanie odpowiedzialnych postaw w sytuacjach zagrożenia życia i zdrowia.

Podczas konkursu uczestnicy mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne związane z udzielaniem pierwszej pomocy. Zadania wymagały nie tylko znajomości zasad ratownictwa, ale także opanowania, szybkiego podejmowania decyzji i współpracy w zespole.

Nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem i bardzo dobrym przygotowaniem. Udział w konkursie był dla nich cennym doświadczeniem, które pozwoliło poszerzyć wiedzę oraz uświadomić, jak ważna jest umiejętność niesienia pomocy innym.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów oraz rozwijania swoich umiejętności ratowniczych.

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}