W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koniec roku szkolnego w klasach I-VI

Uczniowie odgrywają lekcję siedząc w ławkach. Przed nimi jedna z uczennic jako nauczycielka.

Zakończenie roku szkolnego w klasach I-VI rozpoczęło się od występu klas III, które pożegnały się ze swoimi młodszymi kolegami.

Później klasy szóste zaprezentowały krótką część artystyczną, w trakcie której przedstawiły dwa skecze dotyczące szkolnej rzeczywistości. W pierwszym z nich uczniowie, jako przedstawiciele partii, którym „na sercu leży dobro polskiej szkoły i uczniów”, prezentowali swoje rewolucyjne postulaty zmian w szkolnictwie. Proponowane reformy wywołały u oglądających gromki śmiech i salwy braw. Druga scenka pokazywała szkołę przyszłości, zdominowaną przez technologię informacyjno- komunikacyjną, w której uczą uzależnieni od telefonów komórkowych i gier komputerowych nauczyciele, a uczniowie tęsknią za tradycyjnymi lekcjami z książką i zeszytem. Skecze przeplatane były wakacyjnymi piosenkami. Na koniec prowadzący apel życzyli wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku i by każdy „na skrzydłach wiatru i w słońca promieniach ruszył spełniać wakacyjne marzenia”.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która najpierw podsumowała miniony rok szkolny i podziękowała za całoroczną pracę Uczniom, Nauczycielom i pozostałym Pracownikom szkoły, a później wraz z Wychowawcami wręczyła nagrody wyróżniającym się Uczniom.

Po części oficjalnej Uczniowie udali się do klas, gdzie odebrali świadectwa i wyruszyli na długo wyczekiwane wakacje...:)

                                                                                                       Justyna Kapusta

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}