W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Jasełka z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzieci w strojach diabełków, aniołków i królów stoją w rzędzie

„To,  czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia. Oraz, co najważniejsze, ciasteczka”.

Rudolph Giuliani 

 

W dniu 2 lutego 2024r.  w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, utrzymana jeszcze w świątecznym klimacie. Nasze przedszkolaki, z wszystkich grup, wystawiły dla zaproszonych Gości ,,Jasełka"- historię Bożego Narodzenia. Mali aktorzy, przebrani w barwne stroje wcielili się w role Świętej Rodziny, królów, aniołków, diabełków, pastuszków. Pojawiły się także gwiazdeczki i bałwanki. Licznie przybyli dziadkowie  z dumą patrzyli na swoje wnuczęta i raz po raz nagradzali je brawami.

Oprócz Babć i Dziadków swoją obecnością zaszczycili nas również goście specjalni: Dyrekcja Zespołu Szkół nr 3 w Przytkowicach oraz Pan Burmistrz Augustyn Ormanty, który uhonorował przedszkole bonem pieniężnym o wartości 1000 złotych.

Dziękujemy wszystkim przybyłym gościom za obecność i ciepłe słowa uznania skierowane w naszą stronę, a Rodzicom za pomoc w organizacji uroczystości.

 

Nauczyciele przedszkola

Zdjęcia (12)

{"register":{"columns":[]}}