W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bal karnawałowy w klasach 1-3

Dorosła osoba przebrana w kolorowy strój klauna pokazuje ruchy rąk do tańca macarena. Uczestnicy balu naśladują prowadzącą.

26 stycznia w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla dzieci z klas 1-3. Tematem przewodnim balu były postacie z bajek i baśni, ulubionych przez dzieci. Uczniowie przybyli na czas w pięknych, kolorowych strojach. Były Roszpunki, księżniczki, Królewny Śnieżki, Elsy, Kot w Butach, piraci, Ninja, kotki, Spidermani i inni. Nie zabrakło również piłkarzy, strażaków i Harrego Pottera. Wszyscy świetnie się bawli w rytm muzyki, chętnie brali udział w zorganiowanych konkursach i innych atrakcjach. Uczestnicy zabawy zatańczyli z balonem, przenosili jajka, jedli pyszne ciastka oraz rysowali postać z przysłoniętymi oczyma. Zwycięzcy konkursów otrzymali drobne nagrody. Na końcu wybrano Króla i Królową Balu. Zmęczeni, ale pełni wrażeń uczniowie już nie mogą doczekać się koljenego balu...

                                                                                                                            Monika Kołodziejczyk

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}