W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Podsumowanie przebiegu strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+" wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko

18.05.2022

W związku z zakończonym procesem opiniowania opracowanego dokumentu strategicznego pn.: „Strategia Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+" w ramach przeprowadzonej strategicznej oceny oddziaływania na środowisko, zapraszamy do zapoznania się z przedmiotowymi dokumentami, tj.
- projektem "Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+",
- Prognozą oddziaływania na środowisko dla projektu „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+",
- Podsumowaniem przebiegu strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu „Strategii Zrównoważonego Rozwoju Powiatu  Ostrowieckiego do roku 2030+" .

Jednocześnie informujemy, że w wyniku przeprowadzonych konsultacji społecznych w ramach przeprowadzonej strategicznej oceny oddziaływania na środowisko dla projektu ww. dokumentu, nie wpłynęły żadne uwagi i wnioski.

 

Materiały

Strategia Zrównoważonego Rozwoju Powiatu Ostrowieckiego do roku 2030+
Strategia​_Zrównoważonego​_Rozwoju​_Powiatu​_Ostrowieckiego​_do​_roku​_2030+.pdf 2.46MB
Prognoza oddzialywania na środowisko dla projektu Strategii ZRPO​_2030
Prognoza​_oddzialywania​_na​_srodowisko​_dla​_projektu​_Strategii​_ZRPO​_2030.pdf 1.82MB
Podsumowanie procedury OOŚ
Podsumowanie​_procedury​_OOŚ.pdf 1.13MB
{"register":{"columns":[]}}