W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Referent w Referacie Promocji i Rozwoju

18.04.2024

INFORMACJA O WYNIKU NABORU na wolne stanowisko urzędnicze – Referent w Referacie Promocji i Rozwoju

Nazwa i adres jednostki: 
Starostwo Powiatowe w Lipsku, ul. Rynek 1, 27-300 Lipsko

Stanowisko urzędnicze: 
Referent w Referacie Promocji i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Lipsku.

Komisja Rekrutacyjna informuje, że w wyniku zakończenia procedury naboru na wyżej wymienione stanowisko została wybrana:  

Pani Martyna Łepecka, zamieszkała: Jelonek, gm. Lipsko

Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Oferta pani Martyny Łepeckiej spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. W wyniku przeprowadzonej rozmowy kwalifikacyjnej Komisja uznała, że pani Martyna Łepecka posiada odpowiednie kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe niezbędne do pracy na stanowisku Referent w Referacie Promocji i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Lipsku. Ponadto kandydatka wykazała się znajomością przepisów obowiązujących w ramach struktur samorządowych oraz bardzo dobrą wiedzą w zakresie znajomości przepisów prawa mających zastosowania na wymienionym stanowisku.

W związku z powyższym komisja rekrutacyjna powołana do przeprowadzenia naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Referent w Referacie Promocji i Rozwoju w Starostwie Powiatowym w Lipsku postanowiła rekomendować na to stanowisko panią Martynę Łepecką.

Lipsko, dnia 18 kwietnia 2024 r.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
18.04.2024 12:40 Piotr Tkaczyk
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Sławomir Śmieciuch
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Informacja o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze – Referent w Referacie Promocji i Rozwoju 1.0 18.04.2024 12:40 Piotr Tkaczyk

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}