W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarząd Powiatu w Jaśle odznaczył członków Grupy Krynickiej GOPR

Zarząd Powiatu w Jaśle odznaczył członków Grupy Krynickiej GOPR

Wczoraj, podczas sesji Rady Powiatu w Jaśle, wręczono okolicznościowe odznaczenia dla sześciu ratowników medycznych Grupy Krynickiej Górskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W ten sposób Zarząd Powiatu w Jaśle uhonorował członków Grupy z okazji 70-lecia jej istnienia. 

Ratownikom pochodzącym z powiatu jasielskiego wręczono pamiątkowe grawertony w uznaniu dotychczasowych zasług w pełnieniu służby ratowniczej wraz z życzeniami pomyślności w życiu osobistym i w dalszej ofiarnej służbie w ratownictwie górskim.

Grawerton

- Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ratowników przewinęło się przez waszą organizację. Na pewno w ciągu tych 70-ciu lat wielu ludziom pomogliście, być może uratowaliście jakieś życie. W związku z tym Zarząd Powiatu jednogłośnie podjęliśmy decyzję, żeby was w jakiś sposób uhonorować. Na pewno jesteśmy z was dumni, tak jak ze wszystkich sportowców pochodzących z naszego terenu, ze wszystkich znanych ludzi z naszego powiatu. Wy jesteście taką naszą ozdobą – mówił wręczający odznaczenia Jan Muzyka.  

Wśród wyróżnionych znaleźli się: Andrzej Piękoś, Paweł Dacyl, Piotr Szurek, Tadeusz Wójcik, Grzegorz Goleń i Jacek Dubiel.

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}