W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„UROLOGICZNA BIAŁA SOBOTA” W SZPITALU SPECJALISTYCZNYM W JAŚLE

szpital

Szpital Specjalistyczny w Jaśle w dniu 22.01.2022 r. (sobota) w godz. od 8.00 do12.00 organizuje „BIAŁĄ SOBOTĘ” w zakresie bezpłatnych konsultacji urologicznych w Poradni Urologicznej przy ul. Chopina 38,  która posiada kontrakt  z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Zapraszamy do skorzystania z konsultacji!

Rejestracja pod numerem telefonu: 13 446 29 59, do dnia 21.01.2022 r., do godz. 14.00.

Liczba konsultacji ograniczona!

 

Konsultacji udzielać będą lekarze :

  1. Mateusz Borek
  2. Kacper Krawczak

 

Zachęcamy do  profilaktyki urologicznej

 

Uwaga!

W ramach konsultacji urologicznych lekarze nie wystawiają recept i nie wypisują skierowań. W przypadku ustalenia wskazań medycznych pacjent otrzymuje pisemną informację dla lekarza POZ w celu dalszego postępowania.

 

 

SZCZEPIENIA!

Jednocześnie informujemy, że w godzinach udzielania konsultacji tj. od 8.00 do 12.00, będzie czynny Punkt Szczepień Covid-19 w budynku Poradni Specjalistycznych, przy ul. Chopina 38.

 

Szpital Specjalistyczny w Jaśle

 

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}