W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uczczono siódmą rocznicę śmierci Vladimira Kozaka

Uczczono siódmą rocznicę śmierci Vladimira Kozaka

W dniu 10.11 br. w siódmą rocznicę śmierci Vladimira Kozaka Adam Pawluś - Starosta Jasielski spotkał się na granicy Polsko – Słowackiej z przedstawicielami władz samorządowych z Preszowa, aby złożyć kwiaty przy obelisku w Ożennej, wspominając tym samym śp. Vladimira Kozaka –  byłego Dyrektora Zarządu Dróg Województwa Preszowskiego.

Powiat Jasielski we współpracy z administracją reprezentowaną przez byłego Dyrektora Vladimira Kozaka zrealizował wiele projektów takich jak przejazd przez granicę do Niznej Polianki, który miał niezwykłe znaczenie dla rozwoju Powiatu Jasielskiego i w radykalny sposób poprawił dostępność komunikacyjną miejscowości przy drodze powiatowej Nr 1869R Krosno – Toki oraz przy drogach powiatowych Nr 1854R Jasło – Dębowiec – Folusz i Nr 1874 Dębowiec – Kopaniny.

 „Szkoda, że dzisiaj spotykamy się w warunkach, w których na granicy musi być barykada, która może dzieli fizycznie Nasze kraje, ale nie dzieli Naszych wzajemnych relacji i mam nadzieję, że nadal będziemy budować wspólną przyszłość i działać dla dobra społeczności polskiej i słowackiej”.

Gospodarz Powiatu przypomniał i podkreślił, że profesjonalizm i ogromne zaangażowanie śp. Dyrektora Vladimira Kozaka sprawiły, że wspólne projekty zawsze uzyskiwały wysoką punktację
i mogły być realizowane.

Przedstawiciel delegacji Słowackiej również podziękował Adamowi Pawlusiowi za owocną współpracę podczas realizacji wspólnych zadań oraz wyraził chęci na jej kontynuację.

Zarówno delegacja ze strony polskiej reprezentowana przez Gospodarza Powiatu – Adama Pawlusia, Jana Muzykę – Etatowego Członka Zarządu Powiatu Jasielskiego, Grażynę Leńczuk – Dyrektora Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle oraz Grzegorza Barę - Wójta Gminy Nowy Żmigród jak
i reprezentanci delegacji słowackiej, złożyli kwiaty i znicze na płycie upamiętniającej w/w śp. Dyrektora Zarządu Dróg Województwa Preszowskiego.

W wydarzeniu wzięli udział goście zarówno ze strony polskiej jak i słowackiej.

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}