Starosta Jasielski wręczył nagrody zasłużonym nauczycielom
16 października br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Jaśle Adam Pawluś - Starosta Jasielski, spotkał się z nauczycielami szkół ponadpodstawowych, którym wręczył nagrody Zarządu Powiatu w Jaśle.
Nagroda Zarządu Powiatu w Jaśle przyznawana jest nauczycielom, którzy w sposób szczególny angażują się w swoją pracę dydaktyczno-wychowawczą, która przynosi pozytywne efekty, widoczne zarówno w wychowaniu młodzieży, jak i w osiąganych przez nich wybitnych osiągnięciach w nauce, w olimpiadach oraz w konkursach.
- Kształcenie i wychowywanie młodzieży jest niezwykle trudną i ważną misją. Dziękujemy za troskliwość, zaangażowanie i dbałość o tworzenie bezpiecznych i możliwie najlepszych warunków rozwoju kolejnych pokoleń Polaków. – dziękował Starosta.
Zarząd Powiatu w Jaśle w bieżącym roku postanowił nagrodzić 15 nauczycieli:
- Małgorzata Dranka – Słaby - Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle
- Krystian Ciejka - II Liceum Ogólnokształcące w Jaśle
- Jolanta Madej - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Jaśle
- Ryszard Zieliński - Zespół Szkół Budowlanych w Jaśle
- Dominik Mitoraj - Centrum Kształcenia Zawodowego w Jaśle
- Ryszard Madej - Zespół Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle
- Marzena Sikora - Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach
- Dariusz Szczepanik - Liceum Ogólnokształcące w Kołaczycach
- Monika Żmigrodzka - Zespół Szkół Nr 3 w Jaśle
- Stanisława Borys - I Liceum Ogólnokształcące w Jaśle
- Joanna Majewska - Zespół Szkół Nr 4 w Jaśle
- Joanna Dybaś - Zespół Szkół Technicznych w Jaśle
- Justyna Maniak - Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle
- Renata Skórka – dyrektor Zespołu Szkół Usługowych i Spożywczych w Jaśle
- Grażyna Leńczuk - dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle