W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Projekt SoulCare Initiative w Finale Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Projekt SoulCare Initiative w Finale Olimpiady Zwolnieni z Teorii

Z dumą informujemy, że projekt SoulCare Initiative w składzie Adam Bugno (2E), Kamilea Dzierbuń (2E), Wiktoria Ryznar (3A), Przemysław Kuchta (3B), zakwalifikował się do finału prestiżowej Olimpiady Zwolnieni z Teorii. To ogromne osiągnięcie świadczy o ich zaangażowaniu, determinacji oraz umiejętności realizowania ambitnych celów. Certyfikat, który uzyskuje się po skończeniu olimpiady daje dodatkowe punkty na określone studia.

Wyjazd na finał, który odbył się w dniu 23 maja w Warszawie, był nie tylko wielkim wyróżnieniem, ale także niezapomnianą przygodą dla naszych młodych liderów. Wspierała ich opiekun projektu pani Elżbieta Wanat.

Czym jest SoulCare Initiative?

SoulCare Initiative to projekt, który powstał z myślą o wspieraniu zdrowia psychicznego młodzieży. Projekt obejmuje organizowanie warsztatów, spotkań z psychologami oraz kampanie informacyjne, mające na celu edukowanie młodzieży w zakresie zdrowia psychicznego.

Droga do finału

Droga do finału Olimpiady Zwolnieni z Teorii była pełna wyzwań, ale i satysfakcji. Nasza drużyna zainwestowała mnóstwo czasu i energii w realizację swojego pomysłu, organizując wydarzenia oraz angażując społeczność szkolną. Ich ciężka praca została doceniona, co zaowocowało awansem do finału, w którym znalazło się tylko kilkaset najlepszych projektów z całej Polski.

Nominacja do Nagrody Złotego Wilka

Dodatkowym wyróżnieniem dla naszego projektu jest nominacja do Nagrody Złoty Wilk. Jest to prestiżowa nagroda przyznawana projektom, które w szczególny sposób wyróżniają się innowacyjnością, skutecznością oraz wpływem społecznym. SoulCare Initiative znalazł się w gronie ponad 200 nominowanych projektów , co jest ogromnym osiągnięciem i dowodem na to, że nasza drużyna stworzyła coś wyjątkowego.

Podziękowania i wsparcie

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą drużynę w realizacji projektu SoulCare Initiative. Szczególne podziękowania kierujemy do pani opiekun projektu Elżbiety Wanat i partnerów finansowych jak i merytorycznych, którzy służyli radą i pomocą, oraz do całej społeczności szkolnej, która aktywnie uczestniczyła w naszych inicjatywach.

Trzymamy kciuki za naszych finalistów i wierzymy, że niezależnie od wyniku finału, projekt SoulCare Initiative będzie nadal przynosił korzyści naszej społeczności i inspirował innych do podejmowania działań na rzecz zdrowia psychicznego.

Tworzenie takiego projektu jest nie lada wyzwaniem, ale także świetną przygodą! Może i ty chciałbyś spróbować?

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

{"register":{"columns":[]}}