W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Powitanie lata – koncert grup artystycznych

Powitanie lata MDK Zdjęcia

16 czerwca 2024 r. odbył się koncert w wykonaniu grup artystycznych Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle „Powitanie Lata”. Zdolni tancerze i wokaliści wystąpili dla zgromadzonej publiczności w  Regionalnym Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie.

Wydarzenie rozpoczęło się od spektaklu „Sinusoida” w wykonaniu Młodzieżowego Teatru Tańca Collage. Reżyserką oraz autorką ruchu scenicznego i choreografii grupowej była Dorota Dudys – Stasik, natomiast choreografie solowe i duety zostały przygotowane przez tancerki.

W następnej części koncertu zaprezentował się Zespół Wokalno – Taneczny ISKIERKI w programie „Bajkowy świat w rytmie piosenek”.  Młodzi artyści zaśpiewali i zatańczyli do licznych utworów, przenosząc publiczność w świat znanych bajek oraz  baśni.  Program artystyczny ISKIEREK przygotowała Małgorzata Forystek.

Atmosferę magii podtrzymał Dziecięcy Teatr Tańca KOLOR, który zaprezentował układ taneczny pt.  „Zaczarowany las” . Następnie na scenie pojawiły się baletnice, tańcząc do układu „Barbie”. Autorką obu choreografii była Dorota Dudys – Stasik.

Niezwykły koncert zakończył się finałową piosenką „Dzięki, że jesteś” w wykonaniu zespołu ISKIERKI.

Gratulujemy wszystkim artystom wspaniałego występu.  Pragniemy także podziękować osobom zaangażowanym w organizację koncertu, w szczególności pani dyrektor oraz panom z obsługi technicznej z Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie za udostępnienie Sali widowiskowej oraz pomoc.

Zdjęcia (6)

{"register":{"columns":[]}}