W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

POWITANIE LATA Z POWIATEM JASIELSKIM – FOLUSZ 2022

Powitanie Lata w Powiecie Jasielskim

W sobotę, 18 czerwca, w Foluszu odbył się piknik rodzinny "Powitanie lata z Powiatem Jasielskim", którego główną gwiazdą był Mateusz Mijal. Impreza ta zgromadziła wielu mieszkańców powiatu, a najmłodsi chętnie korzystali z zaproponowanych atrakcji i zabawy na świeżym powietrzu, przy pięknej pogodzie.

Znany jasielski artysta, podczas swojego występu zaprezentował swoje największe przeboje m.in. „Winny”, „Niech się ludzie śmieją”, „Bujaj się (Jest OK)”,  czy „Góraleczka”.

Oprócz głównej gwiazdy wieczoru, na scenie wystąpili utalentowani wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle: Karolina Szerląg, Błażej Gumienny, Gabriela Dzięglewicz, Emilia Trzeciak, Amelia Ignarska, Karolina Budziak, Zuazanna Żychowska, Zuzanna Gacek oraz Karolina Polak - młoda wokalistka pochodząca z Warzyc.

Na koncert do Folusza licznie przybyli mieszkańcy powiatu. Dla każdego znalazły się jakieś atrakcje. Dzieci bardzo chętnie korzystały z nadmuchiwanych zjeżdżalni, natomiast pozostali uczestnicy bawili się pod sceną.

Starosta Jasielski Adam Pawluś w swoim przemówieniu podziękował za liczne przybycie oraz podkreślił, że bardzo cieszy go widok młodych rodzin z dziećmi, które wspólnie spędzają czas obcując z kulturą.

"Powitanie lata z Powiatem Jasielskim", po raz kolejny zorganizowane przez Starostwo Powiatowe w Jaśle, przy współudziale Gminy Dębowiec, stało się już imprezą cykliczną organizowaną w Foluszu.

Zdjęcia (30)

{"register":{"columns":[]}}