W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie Starosty Jasielskiego o drugim przetarg ustnym nieograniczonym na najem lokalu, położonego w Jaśle przy ul. Kochanowskiego 2, obręb 08-Centrum

Kochanowskiego 2, obręb 08-Centrum

Starosta Jasielski

Ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na najem lokalu, położonego w Jaśle przy  ul. Kochanowskiego 2, obręb 08-Centrum, dla której Sąd Rejonowy w Jaśle prowadzi księgę wieczystą nr KS1J/00071232/5. Lokal mieści się w budynku (zabudowy wielkorodzinnej) zlokalizowanym na działce ewid. nr 2074/2 położonej w Jaśle, obręb 08-Centrum

Opis przedmiotu najmu :

Lokal o powierzchni 271,27 m² znajduje się na parterze  budynku nr 2 przy ul. Kochanowskiego w Jaśle, przeznaczony jest na cele prowadzenia działalności gospodarczej. Stan techniczny lokalu dobry – lokal wyposażony jest w instalację elektryczną, wod.-kan oraz ogrzewanie. Poniesione przez najemcę koszty remontów i modernizacji nie będą mogły być zwrócone najemcy po zakończeniu najmu.

Cenę wywoławczą do przetargu stanowi miesięczny czynsz najmu, który wynosi  4000,00 zł + 23% VAT.

Przetarg odbędzie się w piątek 31 marca 2023 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jaśle, ul. Rynek 18, pokój nr 339, III piętro.

Więcej informacji pod linkiem: link

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}