Nagrody z okazji jubileuszu pracy zawodowej
W dniu 30 września br., w Starostwie Powiatowym w Jaśle Wicestarosta Jasielski Tadeusz Gorgosz uroczyście uhonorował osoby, które przez wiele lat z oddaniem i zaangażowaniem realizowały swoje obowiązki zawodowe.
Nagrody i gratulacje odebrały: świętująca 35 lat działalności zawodowej Pani Małgorzata Łysik – Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie oraz obchodząca jubileusz 20 – lecia zatrudnienia Pani Maria Zając – pracownik Wydziału Finansowo-Księgowego Starostwa Powiatowego w Jaśle.
- Życzę Paniom dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, satysfakcji, a przede wszystkim dobrego zdrowia. Niech każdy dzień otwiera przed Wami nowe możliwości – mówił Wicestarosta.
W uznaniu wieloletniej, sumiennej pracy życzenia i gratulacje Jubilatkom złożyli również Grzegorz Pers – Przewodniczący Rady Powiatu w Jaśle, Jan Muzyka – Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Jaśle oraz Sławomir Madejczyk – Członek Zarządu Powiatu w Jaśle.