W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Nagrody z okazji jubileuszu pracy zawodowej

Jubileusz

W dniu 30 września br., w Starostwie Powiatowym w Jaśle Wicestarosta Jasielski Tadeusz Gorgosz uroczyście uhonorował osoby, które przez wiele lat z oddaniem i zaangażowaniem realizowały swoje obowiązki zawodowe.

Nagrody i gratulacje odebrały: świętująca 35 lat działalności zawodowej Pani Małgorzata Łysik – Dyrektor Środowiskowego Domu Samopomocy w Nowym Żmigrodzie oraz obchodząca jubileusz 20 – lecia zatrudnienia Pani Maria Zając – pracownik Wydziału Finansowo-Księgowego Starostwa Powiatowego w Jaśle.

- Życzę Paniom dalszych sukcesów i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, satysfakcji, a przede wszystkim dobrego zdrowia. Niech każdy dzień otwiera przed Wami nowe możliwości – mówił Wicestarosta.

W uznaniu wieloletniej, sumiennej pracy życzenia i gratulacje Jubilatkom złożyli również Grzegorz Pers – Przewodniczący Rady Powiatu w Jaśle, Jan Muzyka – Etatowy Członek Zarządu Powiatu w Jaśle oraz Sławomir Madejczyk – Członek Zarządu Powiatu w Jaśle.

Zdjęcia (5)

{"register":{"columns":[]}}