W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Możesz mieć wpływ na rozwój Powiatu Jasielskiego. Wystarczy wypełnić ankietę!

Ankieta

Szanowni Państwo,

W związku z opracowaniem Strategii Rozwoju Powiatu Jasielskiego na lata 2023-2030 serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w badaniu ankietowym.

Strategia będzie wyznaczała przyszłe kierunki rozwoju Powiatu, a także priorytety w zakresie działalności władz samorządowych. W związku z tym bardzo ważne jest, aby Strategia odpowiadała rzeczywistym potrzebom i preferencjom mieszkańców. Dlatego też chcielibyśmy poprosić Państwa
o wypełnienie poniższego kwestionariusza dotyczącego doświadczeń i oczekiwań mieszkańców poszczególnych Gmin Powiatu Jasielskiego.

Państwa opinia jest niezwykle ważna, bo tylko wspólnie możemy tworzyć warunki do rozwoju dla mieszkańców i przedsiębiorców.

Gwarantujemy Państwu pełną anonimowość, wyniki badania będą opracowywane i prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych.

Badanie potrwa do 30.11.2022 r. włącznie. Z góry Państwu bardzo dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie ankiety. Większość stanowią pytania zamknięte, więc całość nie powinna zająć Państwu więcej niż 10 minut. Wierzymy, że pytania ankiety okażą się dla Państwa interesujące.

Ankieta jest dostępna do wypełnienia w wersji online lub do pobrania w załącznikach .doc i .pdf. 

Link do ankiety online: https://forms.office.com/r/20PQhiX8aB

Z góry dziękujemy za udział w badaniu!

Materiały

Kwestionariusz badania opinii mieszkańców Powiatu Jasielskiego dot. Strategii na lata 2023-2030
Kwestionariusz​_badania​_opinii​_mieszkańców​_Powiatu​_Jasielskiego​_dot​_Strategii​_na​_lata​_2023-2030.pdf 0.32MB
Kwestionariusz badania opinii mieszkańców Powiatu Jasielskiego dot. Strategii na lata 2023-2030
Kwestionariusz​_badania​_opinii​_mieszkańców​_Powiatu​_Jasielskiego​_dot​_Strategii​_na​_lata​_2023-2030.docx 0.13MB
{"register":{"columns":[]}}