W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Monika Wójcicka pełniącą obowiązki dyrektora DPS-u w Foluszu

wręczenie przekazania obowiązków dyrektora DPS-u

Zarząd Powiatu w Jaśle powierzył obowiązki dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Foluszu Monice Wójcickiej. Od 1 sierpnia będzie ona kierować pracą DPS-u.

Dotychczasowy dyrektor DPS-u Karol Adamski złożył rezygnację i jego stosunek pracy został rozwiązany za porozumieniem stron z dniem 31 lipca. W jego miejsce Zarząd Powiatu powołał Monikę Wójcicką, która będzie p.o. dyrektora od 1 sierpnia do czasu powołania dyrektora.

Monika Wójcicka jest długoletnim pracownikiem Domu Pomocy Społecznej w Foluszu. Rozpoczęła tam pracę w styczniu 2011 roku. Najpierw na stanowisku inspektora ds. kulturalno – oświatowych, a później zajmowała się kadrami. Posiada także doświadczenie na stanowisku kierowniczym.

Zdjęcia (3)

{"register":{"columns":[]}}