W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dziecięcy Uniwersytet Techniczny w Jaśle

JASLO-dut

Już 19 września o godz. 10:00  rusza rejestracja na nowy, zimowy semestr 2022-23 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego w Jaśle organizowanego przez Fundacje Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla dzieci ze szkół podstawowych w wieku od 8 do 12 lat zamieszkałych na terenie powiatu jasielskiego. 

Zapisy prowadzone są online, rozpoczną się 19 września o godzinie 10.00 i potrwają do 26 września (włącznie).  Więcej informacji dotyczących rekrutacji zawartych jest w załączonym pliku.

Już dzisiaj zapraszamy na naszą stronę https://dolina-wiedzy.pl/dut/uczelnia/rejestracja/, na której dokładnie opisujemy sposób rejestracji oraz na nasz profil Facebook'a - Dziecięcy Uniwersytet Techniczny.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Ilona Czech
Koordynator Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

 

Materiały

DUT Jasło - rekrutacja, sem zimowy 22-23
DUT​_Jasło​_-​_rekrutacja,​_sem​_zimowy​_22-23.doc 0.17MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}