W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Życzenia Starosty Hajnowskiego z okazji Dnia Pielęgniarek

12.05.2022

Herb Powiatu Hajnowskiego

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi…” Jan Paweł II

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek oraz Dnia Położnej w imieniu swoim i Zarządu Powiatu Hajnowskiego pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim osobom wykonującym te szlachetne zawody.

Zawód pielęgniarki i położnej to misja wymagająca poświęcenia, odpowiedzialności i zaangażowania; misja pełna ofiarności i altruizmu. Ten wyjątkowy dzień w kalendarzu zawodowym nabiera szczególnego wyrazu w ciągu dwuletniej walki z pandemią COVID-19. To na pielęgniarkach i położnych, będących bezpośrednio zaangażowanych w działania ratujące zdrowie i życie, ciążyła i ciąży największa odpowiedzialność.

Dziękuję za poniesiony trud i wysiłek, za każdą godzinę pracy, za każde słowo otuchy i wspieranie pacjentów i ich rodzin w trudnym czasie choroby. Dziękuję Państwu za to, że jesteście, dziękuję za profesjonalizm, za ogrom wiedzy i kwalifikacji, którymi dzielicie się ze społecznością lokalną.

Życzę ogromu satysfakcji z obranej ścieżki zawodowej, samych wspaniałych chwil oraz pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

Starosta Hajnowski Andrzej Skiepko

{"register":{"columns":[]}}