W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

ZSZ w Hajnówce w gronie finalistów V edycji projektu „Łączka i inne miejsca poszukiwań”

30.05.2022

Zespół Szkół Zawodowych w Hajnówce z sukcesami kształtuj patriotyczne postawy!

Na tle grafiki prezentującej budynek ZSZ informacja o przyznaniu szkole tytułu "Orły edukacji" i Akredytacja Erasmusa

Uczniowie z ZSZ zakwalifikowali się do finału V edycji ogólnopolskiego projektu "Łączka i inne miejsca poszukiwań", organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej.

W ramach tego uczniowie z ZSZ nakręcili film sięgając do regionalnej historii, przywołując losy rodziny Kosidłów.  Już sama kwalifikacja do ścisłego finału to wielki sukces uczniów i szkoły w zakresie upowszechniania historii naszej małej Ojczyzny. Razem z ZSZ w Hajnówce, Województwo Podladkie w konkursie na szczeblu centralnym reprezentuje także Zespół Szkół Miejskich Nr 1 w Grajewie. Finał konkursu już 8 czerwca br. na Zamku Królewskim w Warszawie. Starosta Hajnowski wsparł młodych historyków, dofinansowując wyjazd. 3mamy kciuki!

Jeśli i Ty chciałbyś brać udział w projektach edukacyjnych, rozwijać pasje i zainteresowania - aplikuj do ZSZ!  Hajnowskie szkoły średnie - COOL Schools! Oferta edukacyjna hajnowskich placówek, dla których powiat jest organem prowadzącym w „Informatorze 8 klasisty” (link u dołu artykułu, w materiałach)

Katarzyna Miszczuk

Materiały

Informator 8-klasisty
{"register":{"columns":[]}}