W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Znakomite efekty startowe zawodników KS PARKIET HAJNÓWKA na Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików Lekkiej Atletyce.

28.09.2021

Aleksander Dziemiańczyk i Mateusz Biedrycki z trenerem Romanem Sacharczuk

Piękna słoneczna pogoda towarzyszyła młodzikom województw podlaskiego i lubelskiego w rywalizacji Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików U16, w dniu 11 września 2021 r na stadionie AWF w Białej Podlaskiej. Znakomicie zaprezentowali się, na tych zawodach zawodnicy Klubu Sportowego „Parkiet Hajnówka”
Medale wywalczyli podopieczni trenera Romana Sacharczuk
- Medale srebrne:

  1. Urszula Pietruszkiewicz (uczennica SP nr 1 w Hajnówce) w biegu na dystansie 2000 m z wynikiem 7: 44,
  2. Aleksander Dziemiańczyk   (uczeń SP w Kleszczelach ) w biegu na dystansie 2000 m z wynikiem 6: 23,60, który prawdopodobnie pozwoli Aleksandrowi Dziemiańczyk na start w Mistrzostwach Polski Młodzików w Karpaczu.

- Medal brązowy:

  1. Mateusz Biedrycki (absolwent SP w Narewce) w biegu na dystansie 2000 m z wynikiem   6:41,73

Na miejscu czwartym na linii mety w biegu na dystansie 100 m zameldowała się podopieczna trenera Andrzeja Grygoruka Magdalena Nazaruk (uczennica SP nr 4   w Hajnówce) 13,37 oraz w biegu na dystansie 300 m z wynikiem 44,38. 70. Na piątej pozycji bieg na dystansie 2000 m   ukończyła Aleksandra Androsiuk(LO nr 1 z DNJB w Hajnówce)   z wynikiem 8:22,75

Na dystansie 100 m kobiet miejsce ósme zajęła Gabriela Boszko(SP nr 4 w Hajnówce) z wynikiem 13,99. Uzyskanie tak dobrych wyników było możliwe dzięki wsparciu władz Miasta Hajnówka, Firmy Parkiet Hajnówka oraz Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Hajnówce. Oczywiście dzięki uprzejmości I Liceum Ogólnokształcącego nr 1   w Hajnówce i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Hajnówce zapewnione mieliśmy miejsce do treningu w podczas sezonu przygotowawczego jak i startowego. Wszyscy nasi zawodnicy startujący w tych zawodach zajęli wysokie punktowane miejsca,   uzyskując 10 punktów, co uplasowało nasz klub na piętnastej pozycji.

Prezes
KS PARKIET HAJNÓWKA
Roman Sacharczuk

Materiały

Wyniki

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}