W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmiany w kursowaniu pociągów POLREGIO na trasie Białystok – Czeremcha/Hajnówka od 4 maja 2022 roku

04.05.2022

POLREGIO przypomina o zmianie organizacji ruchu pociągów kursujących na trasie z Białegostoku do Czeremchy i Hajnówki, która nastąpi 4 maja 2022 roku. Powodem zmian jest rozpoczęcie kolejnego etapu modernizacji linii „Rail Baltica” na terenie białostockiego węzła kolejowego

Informacja -uniwersalna grafika wiadomości. Na niebieskim tle herb Powiatu Hajnowskiego oraz biały napis.

Jak wcześniej informowaliśmy, od 4 maja do 11 czerwca 2022 r. z powodu realizacji prac związanych z modernizacją linii „Rail Baltica” będzie zamknięty ruch pociągów na odcinku Białystok – Białystok Nowe Miasto. W związku z tym wprowadzono zmiany w rozkładach jazdy pociągów kursujących na odcinkach Białystok – Czeremcha, Białystok – Hajnówka i Białystok – Siedlce. Ruch pociągów został  zorganizowany w taki sposób, że większość z nich będzie kursowała drogą okrężną przez Białystok Starosielce, a niektóre  będą rozpoczynały i kończyły swoje trasy na przystanku Białystok Stadion.

  • Odjazdy pociągów z przystanku Białystok Stadion: godz. 6:41 do Czeremchy, godz. 9:12 do Siedlec w dni robocze, a w weekendy do Czeremchy przez Hajnówkę, godz. 12:08 do Czeremchy, godz. 15:06 do Czeremchy.
  • Przyjazdy pociągów na przystanek Białystok Stadion: godz. 5:28 z Czeremchy, godz. 8:24 z Hajnówki, godz. 14:56 z Czeremchy.

Rozkłady jazdy pozostałych pociągów na tej trasie będą zmienione o kilka lub kilkanaście minut. Z uwagi na to, że w niektórych przypadkach pociągi będą odjeżdżały wcześniej niż obecnie, prosimy o dokładne sprawdzenie czasów połączeń w czasie planowania podróży.

Rozkłady są prezentowane na stacjach i przystankach oraz na stronach internetowych polregio.pl i portalpasazera.pl
Ponadto, informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych oraz pod numerem infolinii POLREGIO 703 20 20 20 (czynnej całą dobę). 

{"register":{"columns":[]}}